Spongebob Squarepants Creature From The Krusty Krab Wii

59,00 zł

Najniższa cena produktu 59,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab jest kolejną grą, przedstawiającą zwariowane przygody tytułowego SpongeBoba Kanciastoportego, który jest po prostu morską gąbką.

Seria
Nintendo Wii
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Nintendo Wii
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4005209087520
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab jest kolejną grą, przedstawiającą zwariowane przygody tytułowego SpongeBoba Kanciastoportego, który jest po prostu morską gąbką. Tego niecodziennego bohatera znamy przede wszystkim z telewizyjnego serialu animowanego, a także pełnometrażowego filmu z 2004 roku.Razem z gąbczastym protagonistą trafiamy do podwodnego miasta Bikini Bottom, aby przeżyć całe mnóstwo zabawnych sytuacji.

Zabawę podzielono na dziewięć zróżnicowanych etapów, podczas przemierzania których sterujemy nie tylko SpongeBobem. Możemy przejąć bowiem kontrolę chociażby nad Patrykiem Rozgwiazdą, a także poprowadzić gigantyczną wersję Sheldona Planktona, siejącą postrach w mieście. Zatem w zależności od poziomu, na którym przebywamy, niszczymy wszystko wokół, ścigamy się pojazdami, skaczemy po platformach etc.

Generalnie przebywamy nie tylko pod wodą, ponieważ poszczególne etapy związane są z marzeniami konkretnych postaci. Wszystkie części składowe rozgrywki zaprojektowano w taki sposób, aby dostarczały natychmiastowej przyjemności nie tylko z uwagi na charakterystykę zadań, ale także przykładowo w materii humoru. Ten ostatni trzyma poziom, znany z telewizyjnego i kinowego ekranu, co należy zdecydowanie poczytywać za zaletę. Podobnie sprawa ma się z wielobarwna grafiką w komiksowym stylu, wyróżniającą się specyficzną kreską.

(B)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
Nintendo Wii
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4005209087520

Referencje

Komentarze (0)