Tour de France 2024 XSX

189,00 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wygraj Grand Tour i zdobądź żółtą koszulkę w oficjalnej grze Tour de France 2024. Pokonaj przeciwników, przesuń się do granic możliwości i pokaż, do czego jesteś zdolny w nowym trybie dla wielu graczy: Criterium. Weź udział w wyścigach online z maksymalnie 6 graczami i zastosuj swoją strategię, aby wygrać wyścig. Stwórz drużynę składającą się z 2 zawodników spośród ponad 900 dostępnych zawodowych rowerzystów i wybierz strój dla siebie.

Seria
Xbox Series X
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
Xbox Series X
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nacon
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3665962025750
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


Co tydzień graj w trybie Kryterium, aby spróbować odblokować dodatkową zawartość dla swojego zespołu. Dostępni będą nowi zawodowi jeźdźcy i koszulki drużyn World Tour, które pomogą Ci spersonalizować swój zespół.

Dostosuj swoją strategię w oparciu o charakterystykę sceny. Każdy mecz jest inny i daje możliwość zastosowania unikalnej taktyki. W trybie dla wielu graczy na Col du Galibier można wspiąć się ze swoją drużyną górską lub sprinterską. Rodzaj jeźdźców, których można użyć, dotyczy wszystkich graczy i jest losowy przed rozpoczęciem gry. Musisz znaleźć najlepszą strategię w oparciu o charakterystykę pola i udowodnić, że jesteś najlepszy w każdym terenie.

Każda gra jest równie ważna i należy ją rozegrać na pełnych obrotach. O liczbie zdobytych punktów decyduje miejsce na mecie. Im lepsze wyniki, tym szybciej ukończysz osiągnięcie i odblokujesz legendarnych jeźdźców.

Cechy:

  • Wygraj Grand Tour i zdobądź żółtą koszulkę w oficjalnym meczu Tour de France 2024
  • Dostępnych jest ponad 10 drużyn Pro Tour i ponad 300 dodatkowych zawodników.
  • Rozpocznij w trybie Pro Team i Pro Leader bezpośrednio w zespole World Tour lub Pro Team
  • Trasa Tour de France 2024
  • Poprawiona dostępność dla graczy niepełnosprawnych

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
Xbox Series X
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nacon
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3665962025750

Referencje

Komentarze (0)