Mike Mignola's Hellboy Web of Wyrd Collector's Edition PS5

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Hellboy Web of Wyrd to przygodowa gra akcji zawierająca także elementy z gatunku roguelike. Historia gry została przygotowana we współpracy z Dark Horse Comics i autorem Hellboya, Mikiem Mignolą. Hellboy ma za zadanie odkryć, co stało się z zaginionym agentem B.P.R.D. Nie jest jednak świadomy, że śledztwo zaprowadzi go do czeluści Wyrd…

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Good Shepherd Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5056635607294
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Edycja Kolekcjonerska zawiera: podstawową wersję gry oraz 112-stronicowy artbook z pracami Mignoli, które zostały stworzone na potrzeby gry. Wszystko to jest zapakowane w ekskluzywne pudełko.

Cechy gry:

  • Gra jak komiks: Hellboy Web of Wyrd to gra przygotowana przez Upstream Arcade, która wiernie odwzorowuje oryginalne dzieła Mike'a Magnoli. Hellboy, podobnie jak w komiksie, uczestniczy w przeróżnych wydarzeniach, które, choć są osobnymi opowieściami, spaja tajemnicze dziedzictwo Butterfly House.
  • Witaj w wymiarze Wyrd: Butterfly House, zostało zbudowane w 1962 roku przez okultystę, Pasquale Deneveaux. Jest to coś więcej niż zwykły budynek – to rodzaj wrót. Posiadłość została wzniesiona na okultystycznych liniach energii, a nietuzinkowe kształty mają służyć jednemu celowi: otwarciu drzwi do przerażającego, a zarazem fascynującego wymiaru Wyrd.
  • Roguelike pełen akcji: Podążaj krok w krok (lub kopyto w kopyto) za licznymi koszmarnymi stworzeniami i homunkulusami podczas przemierzania wymiaru Wyrd. System walki został pomyślany w taki sposób, żeby zachęcić do analizowania ruchów przeciwników, stosowania uników, parowania, a także – co oczywiste – okładania innych pięściami.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Good Shepherd Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5056635607294

Referencje

Komentarze (0)