Mike Mignola's Hellboy Web of Wyrd Collector's Edition SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Hellboy Web of Wyrd to przygodowa gra akcji zawierająca także elementy z gatunku roguelike. Historia gry została przygotowana we współpracy z Dark Horse Comics i autorem Hellboya, Mikiem Mignolą. Hellboy ma za zadanie odkryć, co stało się z zaginionym agentem B.P.R.D. Nie jest jednak świadomy, że śledztwo zaprowadzi go do czeluści Wyrd…

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Good Shepherd Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5056635607249
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Edycja Kolekcjonerska zawiera: podstawową wersję gry oraz 112-stronicowy artbook z pracami Mignoli, które zostały stworzone na potrzeby gry. Wszystko to jest zapakowane w ekskluzywne pudełko.

Cechy gry:

  • Gra jak komiks: Hellboy Web of Wyrd to gra przygotowana przez Upstream Arcade, która wiernie odwzorowuje oryginalne dzieła Mike'a Magnoli. Hellboy, podobnie jak w komiksie, uczestniczy w przeróżnych wydarzeniach, które, choć są osobnymi opowieściami, spaja tajemnicze dziedzictwo Butterfly House.
  • Witaj w wymiarze Wyrd: Butterfly House, zostało zbudowane w 1962 roku przez okultystę, Pasquale Deneveaux. Jest to coś więcej niż zwykły budynek – to rodzaj wrót. Posiadłość została wzniesiona na okultystycznych liniach energii, a nietuzinkowe kształty mają służyć jednemu celowi: otwarciu drzwi do przerażającego, a zarazem fascynującego wymiaru Wyrd.
  • Roguelike pełen akcji: Podążaj krok w krok (lub kopyto w kopyto) za licznymi koszmarnymi stworzeniami i homunkulusami podczas przemierzania wymiaru Wyrd. System walki został pomyślany w taki sposób, żeby zachęcić do analizowania ruchów przeciwników, stosowania uników, parowania, a także – co oczywiste – okładania innych pięściami.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Good Shepherd Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5056635607249

Referencje

Komentarze (0)