SunnySide PS5

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kupiłeś swoją pierwszą działkę w starzejącym się miasteczku pocztowym w sercu japońskiej wsi. Teraz musisz stworzyć zagrodę, z której będziesz dumny. Uprawiaj ziemię, pielęgnuj pączkujące uprawy i dbaj o zwierzęta. Korzystaj z technologii, aby pozostawać w kontakcie z nowymi przyjaciółmi, robić zakupy online i przechowywać swoje ulubione, świeże przepisy.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264378180
Data premiery
2024-08-15
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Poświęć czas na poznawanie mieszkańców SunnySide - starych i nowych - a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu równowagi w nowo odkrytym życiu na farmie. Nie zapomnij zrobić sobie przerwy i cieszyć się cudami japońskiego krajobrazu, jednocześnie odkrywając więcej o sobie i otaczającym cię świecie.

Zmodernizuj swoje doświadczenie rolnicze dzięki nowej technologii, która przenosi klasyczny gatunek symulatorów rolniczych do XXI wieku. Buduj panele słoneczne, elektryczne pompy wodne i nowoczesne maszyny do produkcji żywności i stale ulepszaj swoją technologię, aby poprawić swoje doświadczenie w rolnictwie.

W Sunnyside chcemy, abyś cieszył się wszystkimi aspektami rolnictwa, a zwłaszcza uprawą własnej żywności. Dzięki nowoczesnej technologii możesz mniej martwić się o żmudne codzienne zadania, a bardziej o życie w równowadze.

Cechy:

  • Zbuduj swoje gospodarstwo - Wprowadź rolnictwo w XXI wiek dzięki zautomatyzowanej technologii - od paneli słonecznych i elektrycznych pomp wodnych po współczesną produkcję żywności i nie tylko. Zaprojektuj, zbuduj i dostosuj swoją farmę tak, jak chcesz
  • Zacieśniaj więzi - Stań się częścią lokalnej społeczności SunnySide, nawiązując przyjaźnie i rozwijając znaczące relacje z sąsiadami. Spędzaj czas z przyjaciółmi 1 na 1 lub w grupie. Buduj trwałe przyjaźnie i wykonuj zadania Harmony z najbliższymi przyjaciółmi.
  • Odnajdź siebie - Podejmij podróż odkrywania siebie podczas budowania nowego życia. Eksploruj lokalne systemy jaskiń, angażuj się w walkę i odblokowuj nowe obszary mapy, aby zrozumieć, kim naprawdę jesteś. Ulepszaj i rozwijaj swoje drzewko umiejętności w dowolnym kierunku.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264378180

Referencje

Komentarze (0)