Horror Tales The Beggar Glow in the Dark Edition PS5

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wkrocz do Horror Tales: The Beggar (sequel Horror Tales: The Wine) w porywającą podróż science-fiction, która rozgrywa się po katastrofalnym wydarzeniu, gdzie terror i science-fiction przeplatają się pośród ruin zniszczonego świata. To wciągające doświadczenie charakteryzuje się dynamicznym połączeniem walki opartej na fizyce i łamigłówek, zapraszając graczy do rzeczywistości, w której każde wyzwanie jest strategiczną zagadką czekającą na rozszyfrowanie. Przemierzaj pozostałości niegdyś kwitnącej cywilizacji, teraz zredukowanej do zdradzieckiego krajobrazu ukształtowanego przez chaos kataklizmów.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436016711586
Data premiery
2024-07-19
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


HORROR TALES: The Beggar zawiera:

  • Grę Podstawową
  • Odwracalną okładkę
  • Rękaw świecący w ciemności
  • Horror Tales: The Qine (kod)

Transformacyjna moc silnika Unreal Engine 5 przenosi cię do tego postapokaliptycznego królestwa z niezrównaną wiernością wizualną. niezrównaną wiernością wizualną, ożywiając zawiłości świata zniszczonego przez dewastację. Podziwiaj zapierające dech w piersiach realistyczne otoczenie, poruszając się po pozostałościach na zawsze zniszczonego świata.

Cechy:

  • Walcz: wykorzystaj swoje moce do walki z wrogami i pokonaj ich, korzystając z solidnego silnika symulacji chaosu opracowanego w Unreal Engine 5.
  • Ewoluujący Nemezis: zmierz się z potężnym stworzeniem, które ewoluuje i zmienia się za każdym razem, gdy się z nim zmierzysz.
  • Intensywne bitwy z bossami: Walcz w epickich bitwach z bossami, które będą wyzwaniem dla twoich umiejętności.
  • Kontroluj swoje otoczenie: Użyj swoich mocy, aby zmienić dzień w noc lub zalać otoczenie niesamowitymi burzami. Wykorzystaj to mądrze, a będziesz mógł przejść przez całą historię.
  • Epicka opowieść: zanurz się w opowieści, która zabierze cię do wielu miejsc na całym świecie, aby dotrzeć do celu.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436016711586

Referencje

Komentarze (0)