Evoland I & II 10th Anniversary Edition SWITCH

289,00 zł

Najniższa cena produktu 289,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Pełna humoru i nawiązań do klasycznych gier, seria Evoland oferuje ci naprawdę epicką i niezwykłą przygodę, zupełnie inną niż wszystko, co wcześniej grałeś!

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SELECTA PLAY
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska
Kod EAN
8424365724050
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 28 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 28 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,60 zł .


Cała edycja znajduje się w specjalnej skrzyni z nadrukiem logo 10. rocznicy na pokrywie. Po otwarciu znajdziesz eleganckie opakowanie w formie skrzyni. Wewnątrz tego pięknego pudełka odkryjesz wystawowe pudełko zawierające cztery monety Clink i Kaeris z Evoland 1 oraz Kuro i Fina z Evoland 2. Ponadto, znajdziesz pocztówkę z piękną ilustracją, wraz z kodem do pobrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Edycja obejmuje także certyfikat autentyczności.
Znajdziesz także kolekcję dużych naklejek z wszystkimi logotypami gier wideo, w tym najnowszym oficjalnym logotypem tej ekskluzywnej edycji.

  • Evoland przenosi cię od monochromatycznej grafiki do pełni trójwymiarowej oraz od walk w czasie rzeczywistym do starć z bossami w czasie rzeczywistym, wszystko to w towarzystwie dużo humoru i odniesień do wielu klasycznych gier.
  • Zainspirowane wieloma kultowymi seriami, które odcisnęły piętno na kulturze gier RPG.
  • Styl graficzny Evoland zmienia się wraz z podróżą w czasie, a jego rozgrywka ewoluuje w miarę postępu w historii.
  • Odkrywaj różne epoki i zmieniaj historię świata.
  • Wewnątrz znajdziesz elegancką skrzynię z czterema monetami upamiętniającymi, wystawową pudełko, ilustrowaną pocztówkę, kod do pobrania ścieżki dźwiękowej, certyfikat autentyczności oraz naklejki z logo gier wideo. "Evoland 10th Anniversary Edition przynosi ci dwie fantastyczne i unikalne gry RPG, których styl graficzny i rozgrywka zmieniają się w miarę postępu w grze!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SELECTA PLAY
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska
Kod EAN
8424365724050

Referencje

Komentarze (0)