Pronty SWITCH

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Walcz ze zmutowanymi stworzeniami morskimi w nowej grze z gatunku metroidvania!

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Clear River Games
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
7350002932360
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Zanurkuj przez czterysta lat postępu technologicznego do podwodnego miasta Royla, gdzie ludzkość kiedyś znalazła nowy dom. Tak było do czasu, gdy Atlantyda przyszłości była nękana przez zaciekłe potwory zmutowane przez toksyczne odpady morskie. Zmierz się z tym bezprecedensowym zagrożeniem jako morski strażnik Pronty i walcz u boku swojego oszczepu Bront, aby pokonać mutanty, odkryć prawdę stojącą za nagłą inwazją stworzeń i odkryć sekrety związane z pochodzeniem Pronty'ego.

CECHY GRY

  • Unikalny system walki "oszczepem" - kontroluj niedoświadczonego Pronty'ego i oszczpu Bronta, uzbrojonego w robotycznego włócznika, który może odeprzeć morskie stworzenia zepsute przez toksyczne odpady. Używaj Bronta do odpierania wrogów, usuwania przeszkód i osłaniania Pronty'ego przed obrażeniami.
  • Wymienne ulepszenia dla spersonalizowanej walki - odblokuj nowe umiejętności i ulepszenia na tablicy pamięci Pronty'ego, aby opracować strategie, które sprawdzą się w każdej sytuacji i w każdym stylu gry.
  • Wyzwanie na wszystkich poziomach trudności i tryb Boss Rush Powtarzaj rozgrywkę wielokrotnie, dzięki aktualizacjom po premierze, w tym trybowi walki z bossem w Neptune's Hall.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Clear River Games
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
7350002932360

Referencje

Komentarze (0)