Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster PS4

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 02.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Apokaliptyczna opowieść w unowocześnionej wersji uznanego klasyka ATLUSA. Świat został pochłonięty przez chaos. Demoniczna rewolucja zstępuje do rozbitego Tokio, a wybory, których dokonasz, zadecydują o tym, czy tak już zostanie.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Tokio, rok 200X. Młody licealista spędza całe dnie w błogiej nieświadomości chaosu, który wkrótce ogarnie jego świat. Odrodzenie świata, wydarzenie, którego żaden człowiek nigdy nie był świadkiem, ma miejsce i wymazuje świat do czysta.

Chaos ogarnia stolicę Japonii, a to, co kiedyś było tętniącym życiem centrum, teraz jest zrujnowanym piekłem, w którym zbierają się demony z folkloru. Wessani w ten nieprzyjazny świat są nasz młody bohater i jego dwaj koledzy z klasy, którzy zostali rozdzieleni w różnych punktach na kompasie.

Podczas gdy nasz bohater jest nieprzytomny, dwie ciekawe postacie obdarzają go Magatamą, a więc mocą, która pozwoli mu przetrwać ten ciężki trud. Czy to błogosławieństwo, czy przekleństwo, bohater budzi się, by odkryć, że odrodził się jako demon. I tak zaczyna się jego podróż przez post-apokaliptyczne Tokio, gdzie nowi wrogowie i starzy przyjaciele torują sobie krwawą drogę do swoich wizji idealnego świata...

Cechy:

  • Dzisiejszy wróg jest jutrzejszym sprzymierzeńcem - Świat Wiru to bezlitosne miejsce - będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy. Werbuj wrogów, odpowiadając na ich pytania i zyskując ich przychylność, lub pozwól interweniować innym demonom. Nawet jeśli nie uda ci się ich przekonać, możesz zdobyć przedmioty lub pieniądze.
  • Stwórz swoją własną armię - zdobywanie poziomów nie jest jedynym sposobem, aby stać się silniejszym. W Katedrze Cieni połącz dwa demony, aby stworzyć jeszcze potężniejszego. Poświęć trzeciego demona, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami, a być może odkryjesz jakieś sekrety.
  • Opanuj system Press Turn, system walki, od którego wszystko się zaczęło - Atakuj wrogów, wykorzystując ich słabości - prosta taktyka, która umożliwia tworzenie złożonych strategii. Rozegraj dobrze swoje karty, a możesz zmieść wrogów z powierzchni ziemi, nie dając im szansy na odwet. Ale popełnij jeden błąd, a może to być twój ostatni

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)