• Nowy

Pac-Man World Rally PSP

259,00 zł

Najniższa cena produktu 259,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Pac-Man World Rally to kolejna gra z sympatycznym, żółtym zjadaczem kulek w roli głównej, tym razem nastawiona wyłącznie na zręcznościowe wyścigi.

Seria
PSP
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Bandai Namco
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
722674150101
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 25 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 25 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,00 zł .


Pac-Man World Rally to kolejna gra z sympatycznym, żółtym zjadaczem kulek w roli głównej, tym razem nastawiona wyłącznie na zręcznościowe wyścigi (rozpoznamy tutaj sporo elementów znanych chociażby z serii Mario Kart). W programie wcielamy się w jedną z dostępnych postaci (klasyczni bohaterowie z gier Pac-Man, chociaż nie tylko) i bierzemy udział w zaciętych, dynamicznych zmaganiach niewielkich gokartów.Liczba dostępnych tras zamyka się w piętnastu (rywalizujemy m.in. na arenie stylizowanej na nawiedzony zamek z cmentarzem w środku, czy w jaskini wypełnionej lawą). Poszczególne odcinki są bardzo zróżnicowane (rozmaicie wyprofilowane zakręty, licznie ustawione skocznie, różnice w długości przejazdu, itp.), nie brakuje również pomocnych skrótów.

Podczas przejazdu zbieramy żółte kulki, co jest w końcu typowe dla produkcji z Pac-Man w tytule. Gdy uda nam się przechwycić odpowiednią ich ilość, to prowadzony gokart zamieni się w Super Pac-Mobile. Pozostali uczestnicy wyścigu staną się wówczas charakterystycznymi, niebieskimi duchami, a jeśli gracz w nich wjedzie, to na krótką chwilę zostaną wykluczeni z wirtualnej rywalizacji. Oprócz tej możliwości, staramy się również zbierać rozmaite bronie (np. bałwan śnieżny pokrywający dany odcinek lodem) czy power-upy porozrzucane na trasie (m.in. dają superprzyspieszenie).

Oprawa graficzna Pac-Man World Rally utrzymana jest w dość charakterystycznym, kreskówkowym stylu, zbliżonym w pewnym stopniu do tego, co mogliśmy obserwować w Pac-Man World 3. Twórcy gry postarali się o zaimplementowanie ładnych modeli pojazdów, a także płynną animację. Nie zapomniano także o zapewnieniu wszystkim grającym odpowiedniego poczucia prędkości czy przyjemnej dla ucha ścieżce dźwiękowej.

(I)

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Bandai Namco
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
722674150101

Referencje

Komentarze (0)