• Nowy

PaRappa the Rapper PSP

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

PaRappa the Rapper to gra rytmiczna z papierowym psim raperem w roli głównej wyprodukowana przez studio NanaOn-Sha i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation w 1996 roku. Jej re-edycja ukazała się po dziesięciu latach na przenośne PlayStation Portable. Kontynuacja trafiła na PlayStation 2 w 2001 roku..

Seria
PSP
Gatunek
Muzyczna
Stan
Nowy
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Sony
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
711719644194
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Historyjka gry kręci się wokół tytułowego papierowego psiego rapera i jego starań o względy Sunny Funny. Parappa postanawia wziąć się za siebie, gdy do Sunny podchody zaczyna uskuteczniać nadziany, ale chamowaty Joe Chin. Najpierw więc zapisuje się on na lekcje kung-fu, gdzie poznaje swego mistrza Master Oniona, następnie zaś próbuje zdać egzamin na prawo jazdy i podjąć szereg innych przedsięwzięć mających zrobić wrażenie na dziewczynie. Poziomów jest ogólnie sześć i podczas każdego z nich musimy zwracać uwagę na pasek umieszczony na górze ekranu, gdzie wyświetlają się przyciski, które powinniśmy wcisnąć w odpowiednim tempie, by pomóc Parappie.

W trakcie jego rapowania jesteśmy poddawani ocenie - możemy wypaść świetnie (Cool), dobrze (Good), źle (Bad) i tragicznie (Awful). Żeby zaliczyć etap, nasze notowania nie mogą spaść poniżej Good. Jeśli idzie nam natomiast wyjątkowo dobrze (Cool), wchodzimy w stan Cool Mode, w którym możemy nabić większe ilości punktów. Kończąc level w tak widowiskowy sposób odkrywamy jego sekretne zakończenie, ukończenie z kolei całego wątku fabularnego na tak wysokich obrotach odblokowuje nowy tryb z Sunny i Katy Kat.

Za unikalną oprawę wizualną gry odpowiada popularny w Japonii amerykański rysownik Rodney Greenblat, który powiedział w wywiadzie, że postacie są płaskie, ponieważ chciano jak najlepiej odwzorować jego styl. Dziesięć lat po premierze oryginału na PSP ukazała się reedycja wprowadzająca do rozgrywki multiplayer dla czterech osób, za jej sprawą można też było pobrać remiksy istniejących piosenek. Twórca PaRappy, Masaya Matsuura, ujawnił, że w grze miał się znaleźć dodatkowy stage, lecz ze względu na możliwe rozwleczenie procesu produkcji postanowiono z niego zrezygnować.    

(I)

Dane

Gatunek
Muzyczna
Stan
Nowy
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Sony
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
711719644194

Referencje

Komentarze (0)