• Nowy

Def Jam Fight for NY The Takeover PSP

249,00 zł

Najniższa cena produktu 249,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Def Jam Fight for NY: The Takeover to bijatyka w klimatach hip-hopu wyprodukowana przez Aki Corporation i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PlayStation Portable. The Takeover to port Def Jam: Fight for NY.

Seria
PSP
Gatunek
Bijatyka
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
18
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030942046854
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 24 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 24 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,80 zł .


Konwersja nie różni się szczególnie od oryginału. Fight for NY/Fight for NY: The Takeover bezpośrednio kontynuuje wątki poprzedniej części, czyli Def Jam: Vendetta. Podopieczny gracza, po długiej drodze na szczyt, pokonał tam D-Moba. Boss podziemia w wyniku tych wydarzeń został zgarnięty przez policję, ale przed odsiadką ratuje go pewien kierowca SUV-a, co widzimy w intrze gry. Tym kierowcą jesteśmy my.Nasza postać zaczyna w szeregach grupy D-Moba od zera i pnie się w górę po szczeblach kariery walcząc z innymi grupami.

Większość pojedynków odbywa się jeden na jednego, ale są też inne, uatrakcyjniające zabawę warianty: jeden przeciwko wszystkim (i wszyscy przeciwko jednemu), jeden przeciwko kilku rywalom itd. Co warto dodać, tryb fabularny w The Takeover różni się nieco od tego z pierwowzoru. Historia opowiedziana jest skromniejszymi środkami (tekstem i obrazkami), ale za to podczas procesu tworzenia zawodnika możemy wybrać miejsce, z którego pochodzi (jedna z pięciu dzielnic Nowego Jorku), co jednak nie wpływa znacząco na narrację. Poza tym dodano również nowe epizody.

Pojedynki obywają się na interaktywnych arenach. Rywalami można roztrzaskiwać ściany albo walające się skrzynie, o rywali roztrzaskiwać można z kolei automaty z napojami, głośniki lub kosze na śmieci. Więcej - jeśli przeciwnik wyrżnie w światła, zmieni się oświetlenie na planszy. Do dyspozycji są też bronie typowe dla zakapiorów - metalowe pręty, tulipany itd.

Walkom przygląda się publika, która nie jest tylko dekoracją. Jeśli oponent otrzyma oklep i poleci w jej stronę może go ona wypchnąć z powrotem, przytrzymać, co daje nam szansę na wyprowadzenie kilku celnych ciosów, lub skopać.

Do dyspozycji mamy pięć stylów walki. Wrestling oczywiście jest obecny, ale dochodzą też cztery inne: Street Fighting, Kickboxing, Martial Arts oraz Submissions. Każdy posiada jakieś swoje wady i zalety. Podobnie jak w poprzedniej części, nasze ataki mogą wpływać na kondycję części ciała rywala (specjalizuje się w tej dziedzinie zwłaszcza Submissions) mniej lub bardziej je osłabiając.

Oprócz zmian w trybie fabularnym dodano także nowe umiejętności oraz miejscówki, gdzie odbywają się pojedynki. Warto też wspomnieć, że w multiplayerze grać mogą maksymalnie dwie osoby (na stacjonarnych konsolach cztery).

(I)

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
18
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030942046854

Referencje

Komentarze (0)