• Nowy

WWE SmackDown! vs. RAW 2006 PSP

49,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

WWE SmackDown! vs. RAW 2006 to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio Yuke’s i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 oraz PlayStation Portable.

Seria
PSP
Gatunek
Bijatyka
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
16
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4005209081306
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Produkcja studia Yuke’s to kolejna odsłona serii SmackDown!, która ukazuje się na rynku od czasów pierwszej stacjonarnej konsoli Sony. W związku z tym gra bazuje na rozwiązaniach przedstawionych w poprzednich częściach cyklu, choć wprowadza też kilka zmian i nowości. Nowością jest dla przykładu patent ze staminą, która spada podczas walki, a spada tym bardziej, im zawodnik bardziej się zmęczy. Innymi słowy, im bardziej skomplikowaną czynność wykona, tym więcej staminy straci. Wraz z tym patentem wprowadzono nowy parametr.

Od jego wysokości zależy, jak szybko regeneruje się stamina danego wrestlera. Oprócz tego na uwagę zasługuje też większa liczba umiejętności (zwłaszcza jeśli chodzi o chwyty) oraz parametr “hardcore”, od którego wysokości zależy, jakie obrażenia zadawać będziemy przedmiotami/broniami. Co warto dodać, w SmackDown! vs. RAW 2006 pojawia się znany z poprzedniej części patent umożliwiający granie czysto lub brudno (co niesie z sobą różne korzyści, ale i wymaga od nas konkretnej postawy), choć już bez wskaźników.

Głównym wariantem zabawy jest tryb Season, który rozgrywa się na przestrzeni dwóch lat. W ich trakcie próbujemy wygrać dwa mistrzostwa. Twórcy przygotowali ponad sto cutscenek, usprawnili warstwę narracyjną, voice-acting, a także dodali możliwość kustomizowania własnej szatni. Nowym trybem jest natomiast General Manager, w którym, jak sama nazwa wskazuje, wchodzimy w buty menedżera i zarządzamy albo marką WWE, albo RAW, a nasze zadanie polega na zorganizowaniu możliwie jak najbardziej atrakcyjnych eventów.

Poza tym warto wspomnieć o edytorach i multiplayerze (na PS2 grać może sześć osób jednocześnie).

Wersja z PSP nieco się różni się zawartością (są to dla przykładu minigry) od tej z PS2, a część z niej można odblokować tylko poprzez połączeniu obu konsol kablem USB.

(B)

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
16
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
4005209081306

Referencje

Komentarze (0)