• Nowy

The Sims 2 Castaway PSP

79,00 zł

Najniższa cena produktu 79,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

The Sims 2: Bezludna Wyspa (ang. The Sims 2: Castaway) to gra reprezentująca gatunek tzw. symulatorów życia. Za jej produkcję i wydanie odpowiadało Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii oraz NDS-a.

Seria
PSP
Gatunek
Symulacja
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Sony
PEGI
12
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930059286
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Bezludna Wyspa to spin-off głównej serii The Sims. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci w specjalnym edytorze. Po wykonaniu tego zadania  trafia ona na łódź, która rozbija się na tytułowej bezludnej wyspie. Na miejscu nasz avatar odnajduje książkę, w której umieszczono instrukcje odnośnie tego, jak wydostać się z pułapki.Pod względem rozgrywki produkcja czerpie oczywiście z głównych odsłon popularnego cyklu, ale wprowadza też kilka unikalnych elementów. Nasze zadanie z grubsza sprowadza się do tego, by wrócić do cywilizacji, a jak tego dokonamy - to już nieco inna kwestia.

Całość sprowadza się do wykonywania przeróżnych prac, które pozwolą nam podnieść jakość życia na wyspie, a w dalszej perspektywie uciec z niej. Na samym początku wszystko musimy zrobić sami, ale z czasem dołączają do nas pozostali członkowie załogi. I nie tylko oni. Gdy napotkamy innego rozbitka, możemy mu zaproponować przystąpienie do grupy. Dzięki temu zyskujemy możliwość wyznaczania prac poszczególnym osobom. Dla przykładu - jedna może gotować, druga zbierać pożywienie, a trzecia materiały do np. robienia ubrań lub budowy domku. Wraz z postępami otwieramy nowe podwoje - dostęp do kolejnych części wyspy, na której się rozbiliśmy, oraz do zupełnie nowych wysp.

Pomagać mogą nam też miejscowe małpy. Potrafią one dostarczać różne użyteczne materiały, ale po czymś takim wypada je poczęstować bananem.

Sterowanie w Bezludnej Wyspie zostało oczywiście zmodyfikowane tak, aby dopasować je do możliwości konsol. Nad naszym podopiecznym/podopieczną mamy więc bezpośrednią kontrolę.

Gra nie posiada żadnego trybu wieloosobowego.

(B)

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Sony
PEGI
12
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930059286

Referencje

Komentarze (0)