• Nowy

Football Manager Handheld 2007 PSP

19,00 zł

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Football Manager Handheld 2007 jest już drugą inkarnacją popularnego managera piłkarskiego, przeznaczoną dla kieszonkowej platformy PlayStation Portable.

Seria
PSP
Gatunek
Sportowa
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060004769919
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


Football Manager Handheld 2007 jest już drugą inkarnacją popularnego managera piłkarskiego, przeznaczoną dla kieszonkowej platformy PlayStation Portable. Developerzy z firmy Sports Interactive wprowadzili do kolejnej mobilnej wersji swojego flagowego dzieła szereg usprawnień, które powinni docenić nie tylko zagorzali fani, lecz również mniej doświadczeni użytkownicy. Wszystko w imię stworzenia bezkonkurencyjnego produktu w swojej klasie.Standardowo przeprowadzono aktualizację bazy danych, dzięki czemu wszystkie wirtualne drużyny futbolowe posiadają zgodne z rzeczywistością składy osobowe. Do listy zaimplementowanych lig dołączyły dodatkowe klasy rozgrywkowe z Niemiec, Portugalii, Włoch, Hiszpanii, Francji, Belgii i Australii. Oczywiście można samodzielnie wprowadzać poprawki, aby zachować zgodność z bieżącymi wydarzeniami na rynku transferowym.

Developerzy poświęcili szczególną uwagę systemowi wyszukiwania nowych zawodników i teraz o wiele łatwiej znajduje się w branży sportowców, odpowiadających konkretnym kryteriom. Warto zaznaczyć, że dokładne charakterystyki mało znanych piłkarzy nie są widoczne od razu – nierozreklamowanym talentom trzeba się przyglądać poprzez wysyłanie swoich przedstawicieli. Wszystkie wirtualne wydarzenia i plotki monitorują media, publikujące odpowiednie komunikaty.

Dla najlepszych administratorów klubowych przewidziano niespodziankę w postaci ukrytego trybu, pozwalającego na prowadzenie drużyny narodowej wybranego kraju. Z taką ekipą można przystąpić do szeregu zawodów – np. do Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Azji (w tych dwóch ostatnich przypadkach decyduje lokalizacja geograficzna zespołu). Nie zapomniano też o trybie multiplayer, działającym w oparciu o lokalne połączanie Wi-Fi lub Internet. Z globalnej Sieci pobiera się ponadto rozmaite dodatki.

(B)

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060004769919

Referencje

Komentarze (0)