• Nowy

Football Manager Handheld 2010 PSP

19,00 zł

Najniższa cena produktu 19,00 zł z dnia 21.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Football Manager Handheld 2010 to menedżer piłkarski. Za produkcję gry odpowiadało studio Sports Interactive, twórcy popularnego Football Managera z PC, a za wydanie Sega. Tytuł ukazał się na PlayStation Portable.

Seria
PSP
Gatunek
Sportowa
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055277002269
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


Football Manager Handheld 2010 to kolejna edycja menedżera piłkarskiego skrojonego z myślą o sprzętach przenośnych. Założenia rozgrywki oczywiście nie uległy zmianie względem poprzednich odsłon: wchodzimy tu w buty menedżera klubu piłkarskiego, który możemy sobie wybrać spośród pewnej liczby lig (w tym także tych czołowych). Jak w grach tego typu bywa, nasze zadanie nie sprowadza się tylko do ustalania składów i taktyki, ale także do dbania o finanse, politykę transferową, treningi naszych zawodników itd.

Co warto dodać, przed rozpoczęciem tych właściwych zmagań mamy możliwość wdrożenia się, co ułatwia nasz wirtualny asystent (dodać warto, że udoskonalony, dzięki czemu łatwiej mają gracze dopiero rozpoczynający swoją przygodę z serią). Oprócz tego do dyspozycji mamy również skautów pomagających przy transferach.Gra nie wprowadza rewolucyjnych zmian, ale tu i ówdzie wprowadza zmiany w niektórych dziedzinach. Zmianie uległ na przykład interfejs graficzny. Nowością jest ekran, który oferuje szereg najpotrzebniejszych informacji jak aktualności, tabele ligowe, transfery itd. W dużym stopniu zastępuje on skrzynkę pocztową z poprzednich edycji, choć ta bynajmniej nie została wyrugowana.

Poprawiony został także trójwymiarowy silnik meczowy. Co więcej, edycja 2010 daje nam możliwość wydawania instrukcji na bieżąco podczas meczów. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie sprawdzające się zwłaszcza, jeśli sytuacja wymaga natychmiastowej reakcji.

Gra korzysta z funkcji Wi-Fi. Dzięki nim można rozgrywać mecze z drużynami innych graczy.

(B)

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Używany
Platforma
PSP
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
3
Nośnik
UMD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055277002269

Referencje

Komentarze (0)