Donkey Kong Country Returns HD SWITCH

209,00 zł

Najniższa cena produktu 209,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wkrocz do akcji na Nintendo Switch - zawsze i wszędzie!

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496512705
Data premiery
2025-01-16
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 20 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 20 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,00 zł .


Wskocz do beczki w uznanej przez krytyków przygodzie Donkey Kong, gdy ta ukochana seria zadebiutuje na Nintendo Switch™ z mnóstwem nowych funkcji. Przemierzaj wyspy pełne platformówkowej perfekcji i nieprzerwanej akcji jako klasyczne Kongi z oryginalnej gry lub zmień historię, grając jako Funky Kong w nowym trybie Funky!

Arktyczni najeźdźcy zamienili wyspę Donkey Kong w swoją zamarzniętą fortecę, a do ciebie należy uratowanie dnia. Graj jako Donkey Kong w trybie oryginalnym i współpracuj z Diddy Kongiem, Dixie Kongiem i Cranky Kongiem - każdy z unikalnymi umiejętnościami - aby pokonać platformowe wyzwania i mroźnych wrogów.

Aby uzyskać bardziej przystępne wrażenia, rozpocznij grę w trybie Funky, aby cieszyć się szeregiem aktualizacji rozgrywki i nową opcją głównego bohatera, spektakularnego surfującego symulatora Funky Konga! Jego dodatkowe serce i unikalne umiejętności sprawiają, że gra jest bardziej relaksująca. Niezależnie od wybranego trybu, zabawę dopełnia bogactwo przedmiotów kolekcjonerskich i tryb kooperacji dla dwóch graczy!

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496512705

Referencje

Komentarze (0)