• Nowy

Alpha Protocol PS3

59,00 zł

Najniższa cena produktu 59,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Alpha Protocol jest grą akcji z elementami RPG, w której premiowane jest pozostawanie w ukryciu i działanie z zaskoczenia. Deweloperem gry jest studio Obsidian Entertainment, a wydawcą Sega. Alpha Protocol ukazało się maju 2010 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Seria
PlayStation 3
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055277001545
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


Główny bohaterm gry Obsidian Entertainment jest agent Michael Thorton, nowy członek tytułowej Alpha Protocol. Organizacja ta powstała w celu przeprowadzania skomplikowanych operacji, które nie mogą zostać powiązane z rządem Stanów Zjednoczonych. Pierwszą misją Thortona jest zabić lidera Al-Samad, Shaheeda, po tym, jak dopuścił się on ataku terrorystycznego na samolot pasażerski. Misja kończy się połownicznym sukcesem, ponieważ Michael zostaje uznany za zmarłego. Niedługo potem kontaktuje się z pracodawcą, informując o tym, iż organizaja od dłuższego czasu infiltrowana jest przez członków Halbech.

Alpha Protocol jest trzecioosobową strzelaniną, w której najważnisjsze jest działanie z ukrycia. Eliminując wrogów po cichu, nie narażamy bohatera na niepotrzebną wymianę ognia z przeważającymi siłami adwersarzy. Jeśli jednak popełnimy błąd i zmuszeni jesteśmy ostrzeliwać się z wrogami, z pomocą przychodzi rozbudowany arsenał. Gra Obsidian została wzbogacona o elementy charakterystyczne dla produkcji RPG. Deweloper umożliwił graczom prowadzenie dialogów z napotkanymi postaciami na kilka sposobów, pozwalając nawet nawiązać romans z kobietą. Gracz może rozwijać swoją postać, zwiększając jej statystyki oraz modyfikując dostępną broń.

Gra Obsidian Entertainment działa na znanym silniku Unreal Engine 3, mimo to deweloper nie potrafił wykrzesać z niego tyle, ile udało się chociażby Epic Games w Gears of War czy Rocksteady Studios w obu odsłonach Batmana. Co ciekawe, nad klimatyczną ścieżką dźwiękową pracowalo aż sześciu kompozytorów.

(U)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055277001545

Referencje

Komentarze (0)