• Nowy

Crysis 3 PS3

29,00 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Crysis 3 jest pierwszoosobową strzelaniną wyprodukowaną przez niemieckie studio deweloperskie Crytek i wydaną przez firmę Electronic Arts w maju 2013 roku na PC oraz konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkcja Crytek jest trzecią odsłoną serii Crysis i bezpośrednim sequelem wydanej dwa lata wcześniej „dwójki”.

Seria
PlayStation 3
Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930109622
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


Akcja trzeciej części toczy się w 2047 roku, w pozostałościach Nowego Jorku, zrujnowanego przez korporację CELL, która wybudowała w nim olbrzymi reaktor energii. Laurence Barnes, wyposażony w nanokombinezon superżołnierz szerzej znany pod kryptonimem Prorok, powraca do akcji po dziesięciu latach hibernacji. Wybudza go jego stary kolega z oddziału, ukrywający się pod kryptonimem Psychol, główny bohater gry Crysis: Warhead. Po tym jak Prorok pokonał kosmiczną rasę Cepidów, przez lata jego nieobecności wiele się zmieniło. Mająca energetyczny monopol CELL rządzi światem, a Psychol został pozbawiony kombinezonu i należy teraz do ruchu oporu. Rebelianci planują rozprawić się z korporacją raz na zawsze, sabotując nowojorski reaktor. Misję tę jest wstanie wykonać tylko główny bohater gry.

W porównaniu do części drugiej, w której swoboda ruchu została mocno ograniczona i sprowadzała się tylko do ścieżek wytyczonych przez twórców, trzecia odsłona powraca do częściowo otwartych lokacji. W Crysis 3 nic nie stoi na przeszkodzie do rozegrania danej lokacji na kilka sposobów. Można przejść niezauważonym przez szeregi wrogów lub pozbawić ich życia w efektownym stylu. Oprócz misji fabularnych, które należy wykonywać, aby pchnąć akcję do przodu, gracz ma także możliwość podjąć się zadań pobocznych. Są one całkowicie opcjonalne i pozwalają uzyskać cenne przedmioty, takie jak nową broń czy cenną amunicję do już posiadanych. Arsenał uległ rozbudowaniu, a najbardziej przydatnym i efektownym narzędziem mordu jest teraz łuk, z którego można strzelać różnego rodzaju ładunkami wypełniającymi strzały. Jest to również najbardziej efektywne narzędzie do prowadzenia ostrzału z ukrycia. Oprócz intensywnej kampanii, produkcja Crytek oferuje także opcję zabawy wieloosobowej przez Sieć. W ośmiu trybach może jednocześnie rywalizować ze sobą maksymalnie dwunastu graczy.

W kwestii oprawy graficznej, podobnie jak w przypadku „dwójki”, twórcy musieli pójść na kompromisy, dlatego też często piękne widoki przeplatają się ze słabiutkimi teksturami. Crysis 3 doczekał się pełnej polskie wersji językowej, w związku z czym do uszu gracza dociera mięsista, rodzima „łacina”. Za ścieżkę dźwiękowa odpowiada duet kompozytorów Borislav Slavov - Peter Antovszki.

(U)

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Używany
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030930109622

Referencje

Komentarze (0)