• Nowy

WRC World Rally Championship PS2

49,00 zł

Najniższa cena produktu 49,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

WRC: World Rally Championship to gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych wyprodukowana przez Evolution Studios i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 2. Produkcja Evolution to pierwsza gra tego typu mogąca się pochwalić pełną licencją FIA World Rally Championship.

Seria
PlayStation 2
Gatunek
Wyścigi
Stan
Używany
Platforma
PS2
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Sony
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
711719280927
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


W grze pojawiają się samochody, trasy oraz kierowcy z sezonu rozegranego w 2001 roku. Twórcy zaimplementowali kilka wariantów rozgrywki - jest to Single Rally, czyli możliwość przejechania jednego rajdu w którymś z krajów, multiplayer dla maksymalnie dwóch osób oraz WRC.

WRC pozwala nam rozegrać cały sezon. Do wyboru mamy siedem zespołów (samochodów) oraz kierowców jeżdżących w ich barwach (towarzyszą im też ich piloci). Brakuje tylko Colina McRae, który związany był z serią gier sygnowanych jego nazwiskiem i dlatego nie pojawia się tutaj. Sezon składa się z czternastu rajdów po kilka odcinków każdy. Każdy kraj, gdzie odbywa się rywalizacja, oferuje inne warunki. Łącznie przygotowano nieco ponad osiemdziesiąt odcinków. Tak jak w prawdziwych zawodach, naszym zadaniem jest wykręcić jak najlepszy czas.

W grze zaimplementowano dość zaawansowany jak na swój czas model zniszczeń. Wpływają one nie tylko na wygląd samochodu, ale też na to, jak się prowadzi. Co więcej, zniszczenia mogą w różny sposób oddziaływać na pojazd. Jeśli dla przykładu nadwątlona zostanie skrzynia biegów, to w trakcie jazdy będziemy mieli problem z przerzucaniem biegów.

W trybie WRC grać możemy na trzech stopniach trudności. Na najwyższym, który odblokowany jest po wygraniu sezonu na ‘normalu’, pojawiają się dodatkowe odcinki niedostępne w inny sposób.

(B)

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Używany
Platforma
PS2
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Sony
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
711719280927

Referencje

Komentarze (0)