Big Rumble Boxing Creed Champions XBOX ONE/XSX

89,00 zł

Najniższa cena produktu 89,00 zł z dnia 12.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Trenuj, walcz i wygrywaj jak legendy ringu.

Masz w sobie to coś, co pozwala zwyciężać w pięściarskich pojedynkach? Wejdź do ringu i pokaż, co potrafisz, w powalającej na łopatki bijatyce prosto z automatów do gier. Załóż rękawice takich legend, jak Adonis Creed czy Rocky Balboa, lub 18 innych dobrze znanych postaci z uniwersum filmów Creed: Narodziny legendy i serii Rocky. Rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie w lokalnym trybie wieloosobowym, pełnym mocnych ciosów w intensywnych, bezpośrednich starciach. Możesz też poćwiczyć w klasycznych, znanych z filmów montażach treningowych i zmierzyć się ze światowej klasy przeciwnikami w różnych ekscytujących lokalizacjach, śledząc wyjątkową historię każdej postaci.

Seria
Xbox One
Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Polska
Producent
Koch Media
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Day One
Kod EAN
4020628694746
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Twórcy VRowej gry Creed: Rise to Glory przedstawiają Big Rumble Boxing: Creed Champions, owoc drugiej współpracy firmy Survios i MGM Studios, który przenosi porywająco intensywne walki bokserskie spod marki Creed po raz pierwszy na konsole i PC.

CECHY GRY:

  • Cios za ciosem - łatwa do opanowania kontrola połączona z rozbudowaną mechaniką sprawia, że szybko nauczysz się grać, ale zostanie mistrzem trochę zajmie. Wygrywaj, poznając unikalne historie 20 różnych bohaterów.
  • Uniwersum znane z kultowych filmów - wciel się w Adonisa Creeda, Rocky’ego Balboę, lub ich przeciwników, takich jak Apollo Creed, Ivan oraz Viktor Drago, czy Clubber Lang. Przeżyj jeszcze raz klasyczne montaże treningowe w odpowiednich minigrach.
  • Emocje dla całej rodziny - spróbuj posłać na deski swoich znajomych i domowników w pełnych adrenaliny starciach w lokalnym trybie dla wielu osób.

Day One Edition:

  • gra
  • plakat

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Polska
Producent
Koch Media
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Day One
Kod EAN
4020628694746

Referencje

Komentarze (0)