Ghostrunner SWITCH

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł z dnia 29.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Witamy w przyszłości. Ona cię zabije.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
505 Games
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,40 zł .


Ghostrunner to hardkorowa gra FPP pełna błyskawicznej akcji, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Wspinaj się na Dharma Tower, ostatnie schronienie ludzkości po kończącym świat kataklizmie. Przedostań się z dołu na górę, zmierz się z despotycznym Keymasterem i dokonaj zemsty.

Cechy:

  • Ulice tego wypełnionego wieżowcami miasta są pełne przemocy. Mara Klucznik rządzi żelazną ręką, nie zważając na ludzkie życie.
  • Gdy zasoby maleją, silni żerują na słabych, a chaos grozi pochłonięciem tego, co jeszcze pozostało z porządku. Nadchodzi decydująca, ostatnia bitwa. Ostatnia próba naprawienia sytuacji, zanim ludzkość znajdzie się na krawędzi zagłady.
  • Jako najbardziej zaawansowany wojownik na ostrza, jakiego kiedykolwiek stworzono, zawsze masz przewagę liczebną, ale nigdy nie jesteś zdeklasowany. Poszatkuj wrogów monomolekularną kataną, unikaj pocisków dzięki nadludzkiemu refleksowi i stosuj różne specjalistyczne techniki, aby zwyciężyć.
  • Mechanika "one-hit one-kill" sprawia, że walka jest szybka i intensywna. Wykorzystaj swoją doskonałą mobilność (i częste punkty kontrolne!), aby bez obaw zaangażować się w niekończący się taniec ze śmiercią.
  • Ghostrunner oferuje wyjątkowe doświadczenie dla pojedynczego gracza: szybkie, brutalne walki i oryginalną scenerię, która łączy science fiction z postapokaliptycznymi motywami. Opowiada historię świata, który już się skończył, i jego mieszkańców, którzy walczą o przetrwanie.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
505 Games
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)