Just Die Already SWITCH

69,00 zł

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Jak przetrwasz w świecie, który chce, żebyś po prostu umarł?
Just Die Already to sandboxowa gra z gatunku old people mayhem, stworzona przez projektantów Goat Simulator.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760883324
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Jesteś starym emerytem w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzie nie mają dzieci. Nie ma kto płacić za emerytury z powodu tych niewdzięcznych millenialsów, którzy wolą grać w gry wideo zamiast wykonywać rzeczywistą pracę. Nie mając nikogo, kto mógłby pokryć koszty twojego życia, ty - tak jak wszyscy inni starzy ludzie na tym świecie - nie masz innego wyboru, jak tylko przetrwać na własną rękę.

Jak przetrwasz w świecie, który chce, żebyś po prostu już umarł?

Co gorsza, właśnie zostałeś wyrzucony ze swojego domu spokojnej starości, a Twoją jedyną opcją jest teraz wykonywanie niebezpiecznych wyzwań i eksplorowanie świata w poszukiwaniu biletów emerytalnych, aby zakwalifikować się do darmowej opieki emerytalnej.

Więc ze społeczeństwem życzy ci śmierci, czy nie jest to w końcu czas, aby żyć trochę?

Cechy:

  • BĄDŹ STARY, BĄDŹ ODWAŻNY - Masz szansę być starym człowiekiem. Zły, kruchy, biedny i nienawidzący świata: marzenie, o którym do tej pory nie wiedziałeś, że je masz. Wreszcie znalazłeś coś, co łączy cię z twoimi dziadkami.
  • ZŁAMAĆ NOGĘ... BREAK A NECK - Odkryj radość z bycia starym i wykonanym ze szkła, wszystko może cię złamać, a ty możesz złamać wszystko
  • NIE PRÓBUJ TEGO W (EMERYTALNYM) DOMU - Wykonuj niebezpieczne wyzwania, których nigdy nie spróbujesz w domu i odpowiedz sobie na egzystencjalne pytania, takie jak: czy możesz wystrzelić się z katapulty i wylądować na kimś? Albo, czy potrafisz przeżyć utratę głowy, złapać ją i uderzyć nią kogoś?
  • JEDNA MISJA: PRZEJŚĆ NA EMERYTURĘ! - Zdobywaj nagrody, wykonując niebezpieczne wyzwania. Twój cel? Zakwalifikować się do odpowiedniego domu spokojnej starości. To ma sens. Mała rada: postaraj się pozostać w jednym kawałku, abyś mógł się nim cieszyć na koniec.
  • SANDBOX MULTIPLAYER - Graj w pojedynkę lub z maksymalnie 4 graczami w trybie multiplayer online. Wspólnie wykonujcie wyzwania lub po prostu wywołujcie chaos i odrywajcie swoim przyjaciołom kończyny!
  • BĄDŹ STARY. DWUKROTNIE - Masz okazję być starym człowiekiem. Tak dobrze, że powiedzieliśmy to dwa razy
  • NIEOGRANICZONA INTERAKCJA - Podnoś i wchodź w interakcję z bardzo szeroką gamą przedmiotów. Wszystko, od gigantycznych pstrągów, trampolin, pistoletów, przewodów elektrycznych i fajerwerków, by wymienić tylko kilka. Bazooki, topory, puzony, trąby powietrzne i plecaki odrzutowe, aby wspomnieć o kilku innych. Tak, wszystkie one mogą być użyte do zranienia i okaleczenia.
  • EMBRACE YOUR INNER BOOMER - Spowoduj spustoszenie w populacji millenialsów i zoomerów (zapomnieliśmy o pokoleniu X, tak jak wszyscy inni). Postacie niezależne reagują inaczej w zależności od wieku - jedni będą się śmiać i klaskać, gdy inni odniosą obrażenia, podczas gdy inni będą uciekać w popłochu
  • GRA MOŻE BYĆ TAK SZALONA JAK TY - Miasto jest wypełnione szczegółowymi środowiskami, pełnymi sekretów i ukrytych ścieżek, które zachęcają do szczegółowej eksploracji i dziwnych eksperymentów, aby naprawdę zobaczyć wszystko. STARA. OSOBA - Dobrze, że to ostatni raz, obiecujemy.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760883324

Referencje

Komentarze (0)