Azure Striker Gunvolt Striker Pack PS4

92,75 zł

Najniższa cena produktu 92,75 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Azure Striker Gunvolt: Striker Pack jest pakietem zawierającym dwuwymiarowe gry akcji Azure Striker Gunvolt i Azure Striker Gunvolt 2 (wydanie na Nintendo Switch dodaje także wszystkie stworzone do nich DLC oraz nową zawartość i funkcje). Obydwie produkcje oferują dynamiczny, zręcznościowy system walki oraz atrakcyjną, mangową oprawę graficzną. Za stworzenie obu omawianych tytułów odpowiada japońska firma Inti Creates (znana z serii Mega Man Zero), która zajęła się również opracowaniem i wydaniem omawianej kompilacji.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760880149
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Akcja obydwu produkcji wchodzących w skład Azure Striker Gunvolt: Striker Pack rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. W świecie stworzonym przez Inti Creates rodzą się niezwykli ludzie zwani Adeptami, obdarzeni nadnaturalnymi umiejętnościami. Jednym z nich jest Gunvolt – bohater, w którego wciela się gracz. Młodzieniec staje do walki z niezwykle wpływową korporacją Sumeragi Group. W drugiej części gry kontrolujemy również rywala wspomnianego bohatera – Copena – dla którego przewidziano osobną kampanię fabularną.

Obydwie gry wchodzące w skład zestawu są zręcznościówkami, których rozgrywka przywodzi na myśl serię Mega Man. Obserwując akcję z boku (z tzw. perspektywy side-scrollowej), przemierzamy kolejne lokacje, skacząc po platformach i eliminując wrogów z wykorzystaniem zarówno broni dystansowej, jak i białej, a także specjalnych mocy Adepta (w przypadku Gunvolta, który włada piorunami) lub zaawansowanej technologii i umiejętności walki (posiadanych przez Copena). To właśnie ten ostatni aspekt jest w grach studia Inti Creates najważniejszy – produkcjom tym jest znacznie bliżej do strzelanki lub bijatyki niż platformówki.
Ważnym elementem zabawy w grach z serii Azure Striker Gunvolt są walki z bossami. Pokonanie ich wymaga zapamiętania schematów ich ataków, wykazania się dużą zręcznością oraz zastosowania określonej taktyki. Warto odnotować, że w miarę postępów w rozgrywce zbieramy punkty, dzięki którym możemy m.in. odblokować piosenki śpiewane przez bohaterki znane z kampanii fabularnej.
W przypadku pakietu Azure Striker Gunvolt: Striker Pack twórcy zdecydowali się na kilka poprawek w mechanice rozgrywki. Najważniejszym jest zastosowanie w pierwszej części gry bardziej rozwiniętego systemu Kudos znanego z drugiej części (zwiększa on liczbę zdobywanych punktów w przypadku, gdy nasze działania są widowiskowe – np. gdy zabijamy kilku wrogów jednym atakiem). Dopracowano też niektóre plansze, by zrównoważyć poziom trudności.

W Azure Striker Gunvolt: Striker Pack możemy grać wyłącznie samotnie. Twórcy nie przygotowali żadnych trybów wieloosobowych.

Produkcje wchodzące w skład zestawu Azure Striker Gunvolt: Striker Pack posiadają atrakcyjną, dwuwymiarową grafikę wykonaną w technice pixel art. Oprawa jest bardzo barwna i widowiskowa – na szczególną uwagę zasługują tutaj animacje ataków poszczególnych bohaterów i przeciwników. Obydwa tytuły cechuje mangowy styl artystyczny, widoczny najwyraźniej w czasie przerywników fabularnych. Zabawie towarzyszy przyjemna ścieżka dźwiękowa.

Warto odnotować, że wersja dedykowana Nintendo Switch posiada kilka usprawnień względem edycji wydanej na 3DS. Grafika w czasie scenek fabularnych jest wyświetlana w wyższej rozdzielczości, a w trakcie właściwej gry możemy cieszyć się płynniejszą rozgrywką dzięki 60 klatkom animacji na sekundę. Znajdziemy tu również wsparcie dla funkcji HD Rumble, nowy interfejs oraz dodatkową piosenkę.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060760880149

Referencje

Komentarze (0)