Lost Judgment PS4

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 01.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Uchwyć prawdę.
Grudzień 2021 roku, sąd okręgowy w Tokio. Akihiro Ehara zostaje oskarżony o obmacywanie kobiety w zatłoczonym pociągu. Nagranie wideo z próby ucieczki i zatrzymania Ehary przez przypadkowego przechodnia obiegło wszystkie wiadomości, a opinia publiczna domaga się maksymalnego wyroku.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


"Trzy dni temu w opuszczonym budynku w Jokohamie znaleziono martwe ciało. Czy już je zidentyfikowaliście?" - ogłasza, a na sali sądowej panuje zamieszanie.

Jego obrońca, Saori Shirosaki, nie ma wątpliwości, że istotne szczegóły sytuacji zostały przeoczone, ponieważ Ehara nie był nawet sądzony za morderstwo. Kontaktuje się z detektywem Takayuki Yagami, aby zbadać tę sprawę dokładniej.

Jak Ehara mógł popełnić dwie zbrodnie naraz? Czy seksualne pobicie było tylko przykrywką? Czy Ehara oszukał cały system sprawiedliwości? W miarę jak ofiary wychodzą na światło dzienne, a Yagami drąży prawdę, staje przed pytaniem: Bronić prawa, czy wymierzać sprawiedliwość?

Od jednego potknięcia można stać się potworem...

Cechy:

  • DOPROWADZENIE SPRAWIEDLIWOŚCI NA OBSZARZE PRAWA - Wystaw na próbę różne formy sztuk walki Yagamiego, aby dotrzeć do sedna sprawy. Okiełznaj postawę Żurawia, Tygrysa i nową postawę Węża, pełen gracji styl, który może odbijać i zwracać uderzenia przeciwnika, wykorzystując jego energię przeciwko niemu.
  • KAŻDY MA SWOJĄ HISTORIĘ - Wykorzystaj arsenał detektywistycznych sztuczek Yagamiego, używając nowych gadżetów, ukradkiem śledząc podejrzanych i podstępne metody infiltracji. W poszukiwaniu prawdy nie zostaw kamienia na kamieniu, prowadząc sprawy zarówno w Tokio, jak i Jokohamie.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)