• -76,04 zł

KeyWe XBOX ONE/XSX

119,00 zł
42,96 zł Zniżka 76,04 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 119,00 zł

Najniższa cena produktu 42,96 zł z dnia 14.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

KeyWe to chaotyczna łamigłówka pocztowa, w której główną rolę odgrywają Jeff i Debra, dwa małe ptaszki kiwi pracujące w wesołym i szalonym biurze pocztowym.

Seria
Promocje
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SOLD OUT
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208810847
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Nie mając rąk do pomocy, muszą skakać, trzepotać, dziobać i tłuc się po interaktywnym krajobrazie pełnym dźwigni, dzwonków i przycisków, aby dostarczyć wiadomości na czas.

Cechy:

  • Chaos na poczcie - Wciel się w rolę pracującego na poczcie ptaszka kiwi i wraz z przyjacielem piszcie telegramy, wysyłajcie pilne wiadomości, nadawajcie paczki i dbajcie o obieg poczty.
  • Urocza, chaotyczna kooperacja - Dołącz do znajomych na kanapie lub stłocz się w sieci w chaotycznej kooperacji
  • Urocza gra dla jednego gracza - kontroluj oba ptaszki kiwi na jednym kontrolerze, aby wyruszyć na samotną przygodę w służbie pocztowej
  • Pełne niebezpieczeństw środowisko pocztowe - przemierzaj biurka w kancelarii pocztowej i pomieszczenia wysyłkowe, aby stać się mistrzem usług pocztowych
  • Sezonowe szaleństwa - napotykaj na niebezpieczeństwa związane z zimową pogodą, jesiennymi burzami i nie tylko, aby stać się pocztowym profesjonalistą
  • Konfigurowalne kiwi - Zmień kolor piór swojego kiwi i odblokuj nowe akcesoria - bo ptaszki kiwi wyglądają uroczo w małych czapeczkach!

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SOLD OUT
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208810847

Referencje

Komentarze (0)