Terra Trilogy PS4

65,96 zł

Najniższa cena produktu 65,96 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Studio GS2 Games planuje zabrać nas w podróż w daleką przeszłość elektronicznej rozrywki, bowiem Terra Lander jest klonem Lunar Landera, a całą trylogię gier wykorzystujących mechanikę grawitacji i bezwładności jak na razie mogliśmy poznać na Steamie, w wydaniu DM Media.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055377603656
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Terra Trilogy zgrabnie eksperymentuje z klasyczną, wektorową formą gier, których oprawa graficzna przywodzi na myśl Vectrexa i Asteroids – oszczędne barwny, wyraziste linie. Do tego newtonowska fizyka i wyraźnie odczuwalna siła grawitacji, plus piskliwe dźwięki epoki pierwszych zręcznościówek. Terra Lander umożliwi nam znów odkrycie radości z prawidłowo przeprowadzonego lądowania i bacznego obserwowania wskaźników paliwa i uzbrojenia. Plus odrobina walki, akrobatyczne pojedynki z grawitacją i niebezpiecznymi skałami, odrobina walki z przeciwnikami, a także celowanie w przełączniki i ruchome drzwi…

Rockslide Rescue, czyli Terra Lander II wprowadza zabawę w ratowanie humanoidów oczekujących na lądowiskach, 10 poziomów trudności, limity czasu, ucieczki poza atmosferę planety. Na zawartość baku z paliwem dalej trzeba zwracać baczną uwagę, a jego uzupełnienie wymaga zestrzelenia zasobników rozrzuconych po planszy. Ostatnia część trylogii – Terra Bomber – przypomina klasyczne strzelaniny arcade, z unikaniem pocisków wystrzeliwanych z działek, rakietami, trudnymi poziomami do pokonania. Podstawowy cel rozgrywki zadaje się być prosty – zniszczyć bazę i dolecieć do krańca levela. Tym razem oprócz karabinków dysponujemy również bombami. Tradycyjnie zwracamy uwagę na poziom paliwa….

Terra Trilogy debiutuje na PlayStation 4 w kwietniu 2021 roku, na Switchu zobaczymy targany grawitacją lądownik w czerwcu tego roku.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5055377603656

Referencje

Komentarze (0)