The Last of Us Statua PVC 1/9 Joel and Ellie

5 041,44 zł

Najniższa cena produktu 5 041,44 zł z dnia 18.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Mamegyorai prezentuje kolekcjonerską figurkę PVC w postaci Joela i Ellie ze znanej gry ´The Last of Us´. Figurki mierzą około 22 i 19 cm wysokości i jest dostarczana w kartonowym pudełku.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
Mamegyorai
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
4580017816215
Licencja
The Last of Us
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 504 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 504 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 100,80 zł .


Produkt oryginalny na licencji

The Last of Us, niezwykle popularna gra akcji survivalowa z 2013 r., została szeroko doceniona przez graczy i krytyków, zdobywając ponad 200 nagród na całym świecie i pozostając ukochanym, niezbędnym tytułem. Tutaj mamy figurki „Joela” i „Ellie” w skali 1/9 z arcydzieła pierwszej części serii.

Joel, badając okolicę z nieustraszonym spojrzeniem, przedstawia swoją silną wolę ochrony Ellie. Jego spojrzenie odzwierciedla doświadczenia, które zmieniły go w zatwardziałego ocalałego, ale także wskazuje na jego smutek i dobroć, którą ukrył w sobie.

Ellie, trzymając samotnie karabin, wyraźnie pokazuje obie strony swojej postaci, tak jak w grze. Wewnętrzna siła, którą zdobyła, próbując przetrwać w okrutnym świecie, w którym żyje, kontrastuje z młodością i walką z własnymi emocjami.

Środowisko gry jest również doskonale odwzorowane na cokołach. Joel stoi przy rozwalonej ceglanej ścianie z pozostałościami drewnianego panelu i wygląda, jakby mógł znajdować się w pobliżu pewnej ukrytej ścieżki.

Z tyłu piedestału rozrzucono przedmioty z gry, takie jak złamane nożyczki i pociski, aby pokazać zniszczone bariery między wnętrzem i na zewnątrz i dać namacalne poczucie uczuć, jakie odczuwa się podczas życia na końcu świata.

Baza Ellie znajduje się na nabrzeżu. Umieszczenie jej przed zbiornikiem wodnym, wiedząc, że nie umie pływać, dodaje scenerii nieco napięcia.

Każda figurka może być wyświetlana osobno lub pasować do siebie jak dwie układanki, aby pokazać pojedynczą scenę przypominającą kultowe efekty wizualne z The Last of Us Remastered.

Masato Ohata, popularny artysta, rzeźbił i malował pod pełnym nadzorem dewelopera Naughty Dog.

Pan Ohata, który powiedział, że jego własna gra The Last of Us bardzo go zainspirowała do wyrzeźbienia własnych, oryginalnych kreacji, zwrócił wielką uwagę na wewnętrzne działanie duszy każdej postaci. Intensywna dbałość o szczegóły sprawiła, że ​​portret tego duetu jest wyjątkowo realistyczny, niemal realistyczny. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że te postacie są kwintesencją wersji bohaterów The Last of Us.

Dane

Marka
Mamegyorai
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
4580017816215
Licencja
The Last of Us

Referencje

Komentarze (0)