Oddworld Munch's Oddysee SWITCH

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Oddworld: Munch’s Oddysee wchodzi w skład serii Oddworld, istniejącej od czasów panowania pierwszego PlayStation. O ile dwie początkowe części były dwuwymiarowymi platformówkami ze sporą ilością główkowania, tak omawiana pozycja przenosi nas do w pełni trójwymiarowego świata. Mimo to niezmiennie mamy do czynienia z niezwykle ciekawym i oryginalnym uniwersum zamieszkałym przez dziwacznych Mudokonów i Glukkonów.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156485300
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Pierwsze skrzypce w opowiadanej historii oprócz znanego już Abe’a odgrywa niejaki Munch – ostatni przedstawiciel ginącego gatunku Gabbitów, próbujący walczyć o przetrwanie swojej rasy. Jego zadaniem jest odzyskanie jaj swoich „braci” i wysiedzenie ich, aby Gabbici mieli szansę przetrwać dłużej na tym świecie. Jego misja nie jest łatwa tym bardziej, że wszyscy na niego polują, a sam porusza się na wózku inwalidzkim. Pomaga mu jednak wspomniany Abe – znany z poprzednich odsłon przedstawiciel rasy Mudokonów.

Jak nietrudno się domyśleć, dwójka bohaterów jest w pełni grywalna i odpowiednia współpraca między nimi często bywa kluczowa w pokonywaniu poszczególnych etapów. Rozgrywka stanowi połączenie platformówki z przygodówką i elementami logicznymi. W związku z tym często musimy radzić sobie z różnego rodzaju zagadkami, których rozwiązanie zazwyczaj prowadzi do celu, jakim jest portal umożliwiający przeniesienie do następnego poziomu. W każdej chwili możemy przełączać się między dwiema postaciami, naprzemiennie wykorzystując ich odmienne umiejętności.

Gra pierwotnie została wydana na pierwszego Xboksa, a dopiero po kilkunastu latach przeniesiono ją na inne platformy. Z tego względu grafika tej pozycji nie prezentuje się szczególnie olśniewająco, a w dodatku poszczególne krainy po jakimś czasie zdają się podobne do siebie. Nie zmienia to jednak faktu, że wirtualny świat ma swój zapadający w pamięć klimat, zachęcający do powrotu w to miejsce. Reedycja charakteryzuje się podwyższoną rozdzielczością i nieco poprawionymi teksturami.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156485300

Referencje

Komentarze (0)