Gear Club Unlimited 2 Ultimate Edition PS5

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 30.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Po trzech pełnych sukcesów latach na konsoli Nintendo Switch, Gear.Club Unlimited 2 nadjeżdża na platformy PlayStation 4 i PlayStation 5. Tylko dla najlepszych kierowców!

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156488943
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Gaz do dechy i ścigaj się po niemal 3000 kilometrów torów! Po zboczach gór, parku krajobrazowym, przez środek pustyni lub nad brzegiem morza. Broń swojej pozycji w ponad 250 wyścigach, biorąc udział w mistrzostwach, wyścigach pokazowych i Grand Prix. Gear.Club Unlimited 2, wzorowe, zręcznościowe wyścigi z konsoli Nintendo Switch nareszcie dostępne platformach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Odkryj całą zawartość Gear.Club Unlimited 2 i eksperymentuj z jazdą: na prostych drogach i torach, w wyzwaniach szybkości i wytrzymałości… ale zawsze w znanych i cenionych pojazdach! Od ciebie zależy, czy zdominujesz wyścigi i zapewnisz sobie przewagę nad przeciwnikami!

Z dodatkiem Porsche Series wsiądź do legendarnych aut marki Porsche, na przykład 911 930 Turbo, a w dodatku Endurance Championship kieruj kultowymi samochodami typu endurance, jak Ford GT40 MK I Gulf. Albo po prostu przejedź się dla rozrywki po różnych nawierzchniach! Będziesz potrzebować dużo talentu, wytrwałości i zręczności, aby być najlepszym!

CECHY GRY:

  • Prowadź legendarne pojazdy w ogromnym obszarze gry z bogatymi i zróżnicowanymi środowiskami w zremasterowanej grafice.
  • W trybie kariery uratuj rodzinny zespół wyścigowy przed bankructwem, rzucając wyzwanie charyzmatycznym kierowcom różnych narodowości.
  • Odkryj tryb Porsche Series i przejedź się większością pojazdów tego słynnego producenta, na przykład kultowym 911 930 Turbo.
  • Spróbuj trybu Endurance Championship, skupionego na sportach motorowych, w kampanii poświęconej wyścigowi 24h Le Mans i pojazdom GT: przygotuj się do wyścigu, zarządzaj poziomem paliwa, erozją opon i pit stopami.
  • Stwórz swój klub i zarządzaj nim oraz rekrutuj najlepszych kierowców, których napotkasz. Zaprowadź swoją załogę na szczyt tabeli wyników, mierząc się z klubami z całego świata.
  • Zarządzaj swoim garażem i dostosuj go do własnego gustu! Podziwiaj swoją kolekcję samochodów wyścigowych zdobytych podczas wyścigów. Gear.Club Unlimited 2 oferuje ponad 50 licencjonowanych pojazdów niektórych z najbardziej prestiżowych producentów na świecie.
  • Pojedynczo lub ze znajomymi: w Gear.Club Unlimited 2 możesz też zagrać w wiele osób, z maksymalnie 4 graczami lokalnie w trybie podzielonego ekranu.
  • Wszystkie DLC Gear.Club Unlimited 2 już tu są, dając najbardziej kompletne wrażenia z wyścigów i wiele godzin szybkiej jazdy!

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156488943

Referencje

Komentarze (0)