Blue Reflection Second Light SWITCH

299,00 zł

Najniższa cena produktu 299,00 zł z dnia 08.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Blue Reflection: Second Light to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio Gust i wydana przez Koei Tecmo. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Był on kontynuacją Blue Reflection.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
KOEI TECMO
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060327536502
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 29 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 29 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,80 zł .


Second Light nie jest bezpośrednią kontynuacją części pierwszej. Gra opowiada zupełnie nową historię z nowymi bohaterkami. Historia skupia się trzech uczennicach, Ao Hoshizaki, Kokoro Utsubo i Yuki Kinjou, które z bliżej niejasnych powodów przenoszą się do latającej akademii znajdującej się w alternatywnym wymiarze. Bohaterki muszą powrócić do domu, co utrudnia fakt, iż wszystkie zostały pozbawione wspomnień. Wkrótce zyskują też jednak specjalne moce w wyniku ofensywy potworów.
Rozgrywka - Blue Reflection: Second Light

W Blue Reflection: Second Light mamy do czynienia z rozmaitymi mechanikami. Najważniejszą częścią rozgrywki jest eksploracja tzw. Heartscapes, tajemniczych lokacji pojawiających się wokół szkoły. Bywają one różne: mogą to być zarówno fantastyczne krainy, jak i współczesne miasta. Jednym z zadań naszych podopiecznych jest odkryć prawdę o ich pochodzeniu.

System walki jest turowy. W trakcie starć mamy dostęp do różnorakich zdolności, lecz nie będziemy mogli z nich skorzystać, jeśli nie zgromadzimy odpowiedniej liczby punktów EP. Jeżeli będziemy ich mieli na podorędziu odpowiednio dużo, nasza postać zyska zdolność odpalenia kombinacji ataków lub transformacji, dzięki czemu na pewien czas wzrośnie jej potencjał bojowy.

Eksplorując Heartscapes natknąć możemy się również na materiały. Przydają się one do kilku aktywności: gotowania, konstruowania przedmiotów i rozbudowywania rzeczonej akademii. Postawienie nowego przybytku daje dostęp do nowych atrakcji, w tym eventów.

Warto dodać, że podczas rozgrywki istnieje możliwość zacieśniania relacji między postaciami. Patent ten ma następnie przełożenie na gameplay.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
KOEI TECMO
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060327536502

Referencje

Komentarze (0)