Colossus Down SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 04.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Psychotic’s Colossus Down to dwuwymiarowa gra zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Mango Protocol. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Fabuła nie odgrywa w produkcji Mango Protocol istotnej roli. Gra pozwala nam się wcielić w 7-letnią dziewczynkę o imieniu Nika, genialną wynalazczynię, która ma po dziurki w nosie świata wokół. Wykorzystuje ona więc swój wybitny intelekt, by skonstruować mecha, zwanego MechaNika, za pomocą którego ma zamiar zniszczyć wszystko i wszystkich, którzy ją irytują. W tym celu odwiedza ona różne miejsca, gdzie stężenie drażniących ją rzeczy jest wyjątkowo wysokie.
Rozgrywka - Psychotic’s Colossus Down

Psychotic’s Colossus Down to gra zręcznościowa mająca sporo z chodzonych bijatyk. Podczas zmagań kierujemy poczynaniami MechaNiki, która dysponuje czterema rodzajami broni/ataków. Dysponuje piłami zamontowanymi przy jednej ręce, nadajnikiem zdolnym razić nieprzyjaciół z dystansu, granatnikiem, a także dashem. Każdy ataków ma swoje wady i zalety, przydając się w określonych sytuacjach.

W grze zaimplementowano prosty system rozwoju. Eliminowani przeciwnicy pozostawiają po sobie złom, który Nika może zebrać, a następnie -- już po przejściu planszy -- wykorzystać go do usprawnienia swojej maszyny. Jej ataki stają się wówczas groźniejsze, lecz na względzie mieć warto, że ich ciągłe stosowanie powoduje przegrzewanie się mecha.

Na przejście czeka tu osiemnaście leveli. Oprócz bitki w Psychotic’s Colossus Down nie brakuje też sekcji czysto zręcznościowych. Grę możemy przechodzić na nieskończonej liczbie żyć lub tylko na jednym. Dostępny jest także multiplayer w formie kooperacji. Druga osoba wciela się w nim Agathę, koleżankę Niki, potrafiącą przeistoczyć się w humanoidalną krwawiącą świnię.

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)