Fitness Boxing SWITCH

185,95 zł

Najniższa cena produktu 185,95 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zejdź z kanapy i ruszaj się z zabawnymi, opartymi na boksie ćwiczeniami rytmicznymi w rytm piosenek popularnych artystów, w tym Lady Gagi, Pitbull i Kesha.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Imagineer
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496423483
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


Możesz personalizować swoje treningi, wybierając różne cele ćwiczeń. Trenuj na swój sposób, niezależnie od tego, czy jesteś sam, z przyjacielem, w domu lub w podróży! Teraz możesz ćwiczyć w dowolnym czasie i dowolnym miejscu na Nintendo Switch!

Zapoznaj się z podstawami boksowania, przechodząc 20 hitów , w tym "Party Rock Anthem" LMFAO, "Call Me Maybe" Carly Rae Jepson i "Sugar" Maroon 5. Uderzaj i gimnastykuj się podczas trzymania Joy-Conów, aby poruszać całym ciałem - bez dodatkowego wyposażenia siłowni!

Codzienne szkolenie waha się od 10 do 40 minut i oferuje tryb normalny i szybki. Oprogramowanie gry szacuje przybliżony BMI i dzienne spalone kalorie, dzięki czemu możesz śledzić swoje postępy. Wybieraj spośród różnorodnej grupy trenerów i dostosowuj ich wygląd dzięki strojom do treningów, które można odblokować. W miarę postępów możesz zdobywać więcej piosenek i trudniejszych torów treningowych. Jeśli wolisz ćwiczyć z kolegą, możesz użyć dwóch zestawów kontrolerów Joy-Con lub podzielić się jednym zestawem, aby czerpać radość ze wspólnej pracy lub sprawdzić swoje umiejętności, stojąc naprzeciw siebie w wirtualnym kółku!

  • Pozbycie się zbędnych kalorii z użyciem ruchów bokserskich, opartych na rytmicznych treningach wraz z instrumentalnymi wersjami popularnych piosenek w zasięgu ręki!
  • Personalizuj treningi, wybierając salę fitness.
  • Wybierz krótki lub długi trening, aby dopasować się do różnych stylów życia.
  • Graj wspólnie lub rywalizując z przyjaciółmi i rodziną w grze 2-osobowej lokalnej z dwoma zestawami kontrolerów Joy-Con lub dzieląc jeden zestaw.
  • Graj w domu na telewizorze lub w podróży w trybie tabletop.
  • Śledzi postępy, szacując BMI i spalone kalorie, co pomoże w zachowaniu zdrowych nawyków.

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Imagineer
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496423483

Referencje

Komentarze (0)