70432 LEGO® Hidden Side™ Nawiedzony lunapark

389,00 zł

Najniższa cena produktu 389,00 zł z dnia 25.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Pamiętaj, do nawiedzonego lunaparku wchodzisz na własne ryzyko! Odwiedź świat rzeczywistości rozszerzonej w pojedynkę lub z przyjaciółmi i poszukaj przygód w parku rozrywki, który opanowały duchy! Zestaw pozwala zbudować interaktywne modele rollercoastera i wieży spadania, a do tego zawiera minifigurki Jacka, Parker, J.B., Jimbo Loblo i Terry'ego Topa. Pobierz aplikację Hidden Side AR i zeskanuj model smartfonem lub tabletem, by wejść do pełnego akcji cyfrowego świata!

Seria
LEGO
Seria Lego
Hidden Side
Kategoria wiekowa
6-8
Wiek
8+
Liczba elementów
466
Numer zestawu
70432
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 38 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 38 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 7,60 zł .


Straszna zabawka konstrukcyjna z lunaparkiem, którą możesz kontrolować przez aplikację do AR!

Fani wirtualnej rzeczywistości i gier wideo polubią niesamowity świat LEGO® Hidden Side, gdzie rzeczywistość cyfrowa i materialna przenikają się, tworząc AR i pozwalając na zabawę solo i w grupie. Nawiedzony lunapark 70432 to zabawka, która pozwoli Ci zapolować na duchy. Łączy model z klocków LEGO z aplikacją. Interakcja z modelem znajduje odbicie w cyfrowym świecie. Cyfrowa interaktywna zabawka konstrukcyjna Model nawiedzonego lunaparku ożyje, gdy zobaczysz go na ekranie aplikacji LEGO Hidden Side AR. Dzieci mogą zapolować w nim na duchy, odkrywać i rozwiązywać zagadki lub zmierzyć się z potężnym klaunem Tragico. W pudełku czeka też rollercoaster, wieża spadania i pięć minifigurek, więc można puścić wodze fantazji i bawić się w odgrywanie ról! Cyfrowa zabawa, która nieustannie ewoluuje Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, opanowanym przez duchy. Nieustannie wzbogacamy zabawę w świecie AR o nową zawartość, postacie i wyjątkowe wydarzenia.

Fani rzeczywistości wirtualnej będą zachwyceni zestawem LEGO® Hidden Side Nawiedzony lunapark, który wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i zawiera dwie przerażające atrakcje oraz pięć minifigurek

• Ten zestaw konstrukcyjny LEGO® Hidden Side stanowi połączenie swobodnej, kreatywnej zabawy klockami LEGO z aplikacją, dzięki czemu dzieci mogą pojedynczo lub w grupie odwiedzić wciągający świat AR. Idealny dla dzieci w wieku od 8 lat. 

• Co jest w pudełku? Ten zestaw LEGO® AR zawiera model nawiedzonego lunaparku Hidden Side, który ożywa na ekranie aplikacji, a w nim rollercoaster, wieżę spadania i minifigurki Jacka, Parker, J.B., Jimbo Loblo i Terry'ego Topa. 

• Model nawiedzonego lunaparku ożyje, gdy zobaczysz go na ekranie smartfona lub tabletu z darmową aplikacją LEGO® Hidden Side AR. Dzieci będą mogły zapolować na duchy, zająć się rozwiązywaniem zagadek lub poszukiwaniem różnych przedmiotów. 

• To świetny pomysł na prezent dla dzieci w wieku od 8 lat. W tym zestawie LEGO® Hidden Side dużo się dzieje! Będzie on doskonałym prezentem dla dzieci, które lubią budować z LEGO i uwielbiają rzeczywistość wirtualną oraz gry wideo. 

• Gotowy model nawiedzonego lunaparku LEGO® Hidden Side z zestawu 70432, który wykorzystuje technologię AR, ma ok. 28 cm wysokości, 35 cm szerokości 27 cm głębokości. 

• Zabawka konstrukcyjna bez baterii. Aplikacja Hidden Side AR jest zgodna z wybranymi urządzeniami z systemem iOS i Android (sprawdź na stronie LEGO.pl/devicecheck). Przed połączeniem się z siecią dzieci powinny zapytać rodziców o zgodę. 

• Rozpoczęcie zabawy tym zestawem LEGO® Hidden Side z technologią AR jest bardzo łatwe. W pudełku i internecie znajdziesz proste instrukcje budowania, więc wystarczy otworzyć torebki z klockami LEGO i brać się do dzieła! 

• Świat LEGO® Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego mieszkańcy i budynki zostały opanowane przez duchy. Aplikacja do rzeczywistości rozszerzonej jest stale wzbogacana o coraz to nową zawartość, duchy i wydarzenia. 

• Zestawy konstrukcyjne LEGO® Hidden Side spełniają najwyższe standardy branżowe i kryteria jakości, by można było mieć pewność, że klocki i elementy są jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością łączyć i rozdzielać. 

• W Grupie LEGO upuszczamy, podgrzewamy, zgniatamy, skręcamy i badamy klocki oraz elementy konstrukcyjne, by upewnić się, że każdy z zestawów LEGO® Hidden Side spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Dane

Seria Lego
Hidden Side
Kategoria wiekowa
6-8
Wiek
8+
Liczba elementów
466
Numer zestawu
70432

Referencje

Komentarze (0)