Bounty Battle The Ultimate Indie Brawler SWITCH

69,00 zł

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Bounty Battle jest bijatyką, w której do walki stają bohaterowie rozmaitych gier indie. Produkcja zainspirowana między innymi przez takie tytuły, jak Skullgirls, Brawlout, Injustice: Gods Among Us oraz BlazBlue: Cross Tag Battle, została opracowana przez niezależny francuski zespół Dark Screen Games. Powstanie tej pozycji było możliwe dzięki udanej zbiórce crowdfundingowej, przeprowadzonej w serwisie Fig.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264375585
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Historia opowiedziana w grze Bounty Battle rozpoczyna się w momencie, kiedy w multiwersum pojawiają się tajemnicze wiry, które nie tylko umożliwiają komunikację i podróżowanie pomiędzy poszczególnymi światami, lecz także obdarzają wybranych magicznymi zdolnościami. Niedługo później ci ostatni rozpoczynają walkę o dominację nad pozostałymi krainami, co prowadzi do wybuchu niezliczonych wojen. Tysiące lat później konflikty nadal nie zostają rozstrzygnięte, w związku z czym „tęgie głowy” z poszczególnych światów postanawiają zorganizować turniej z udziałem najznamienitszych wojowników z każdego uniwersum. Herosi, za których zostają wyznaczone nagrody, muszą stoczyć walkę na śmierć i życie. Ten, kto wyjdzie z niej zwycięsko, obejmie władzę nad całym wieloświatem.

W grze Bounty Battle akcję obserwujemy z boku. W trakcie rozgrywki toczymy widowiskowe pojedynki, w których biorą udział bohaterowie znani z ponad dwudziestu gier niezależnych. Każdy z herosów dysponuje unikalnymi zdolnościami, co przekłada się na różne style walki, a także otrzymuje do dyspozycji towarzysza, którego może w każdej chwili przyzwać do pomocy. Wśród kilkunastu różnorodnych aren znajdziemy zarówno miejsca inspirowane lokacjami z gier, jak i zupełnie nowe, zaprojektowane specjalnie na potrzeby omawianego tytułu.

W nasze ręce oddano bohaterów takich produkcji, jak Guacamelee!, Darkest Dungeon, Dead Cells, Awesomenauts, Nuclear Throne, Owlboy, Axiom Verge, SteamWorld Dig, Jotun, Battle Chasers: Nightwar, Death’s Gambit, Eitr, Super Comboman, Pankapu, Flinthook, Doko Roko, Tower of Samsara, Blubber Busters, Ruin of the Reckless, The Bug Butcher oraz Blocks that Matter.

Pierwsze kroki w Bounty Battle można skierować do samouczka zapoznającego nas z meandrami systemu walki. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć zabawę w trybie fabularnym lub wyzwać maksymalnie trójkę graczy na pojedynek w lokalnym multiplayerze. W razie potrzeby swoje umiejętności można też doskonalić w specjalnym module treningowym.

Bounty Battle posiada barwną, dwuwymiarową grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060264375585

Referencje

Komentarze (0)