Doładowanie Paysafecard 30 ZŁ

30,00 zł

Najniższa cena produktu 30,00 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Doładowanie Paysafecard 30 ZŁ

Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Uwaga! Nasz sklep internetowy jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Karta paysafecard może być wykorzystana na całym świecie. Nie potrzebne jest połączenie z kontem bankowym lub kartą kredytową. Karta nie traci na ważności, możesz ją zakupić 24/7 - już gotową do realizacji. 16-cyfrowy PIN będzie dostarczony na Twój email od razu po dokonaniu transakcji. Wykorzystaj go od razu do zakupów online lub wyślij komuś w formie prezentu!

Jak zrealizować swój kod?

Płacenie za pomocą paysafecard jest łatwe. Wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Odwiedź stronę internetową, na której chcesz dokonać płatności.

  • Wybierz produkty lub usługi i przejdź do kasy.

  • Wybierz „paysafecard” jako metodę płatności.

  • Wprowadź 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś od nas.

  • Potwierdź swoją płatność. I to wszystko!

Możesz także utworzyć konto my paysafecard i zarejestrować swoje e-PINy. W ten sposób możesz zarządzać swoimi PINami, sprawdzić historię zakupów, a także wykorzystać opcję, która pozwala na płacenie przez konto paysafecard, a nie tylko za pomocą jednego lub kilku PINów.

Ważność: Twój pozostały kredyt paysafecard jest ważny bezterminowo. Pamiętaj jednak, że trzeba go użyć w ciągu 12 miesięcy od zakupu, aby uniknąć kosztów administracyjnych.

Uwaga! Sklep Uniblo.pl jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na to doładowanie konta zewnętrznego sklepu internetowego.

Referencje

Komentarze (0)