• -44,54 zł

Curse of the Sea Rats PS5

109,00 zł
64,46 zł Zniżka 44,54 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 87,96 zł

Najniższa cena produktu 64,46 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Curse of the Sea Rats to platformowa gra przygodowa z gatunku ratoidvania, z ręcznie rysowaną animacją, która przedstawia epicką podróż czterech więźniów Imperium Brytyjskiego, zamienionych w szczury przez piracką wiedźmę. Aby odzyskać swoje ludzkie ciała, będą musieli walczyć z niebezpiecznymi bossami, zbadać rozległe wybrzeże Irlandii i ostatecznie schwytać wiedźmę, która rzuciła na nich klątwę.

Seria
Promocje
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690792574
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Piękna, ręcznie rysowana animacja 2D tchnęła życie w postacie w grze - inspirowana twórczością Disneya i Dona Blutha i przypominająca złotą erę platformówek 2D. Łączą się one płynnie ze szczegółowymi środowiskami 3D, wzbogaconymi światłem i cieniem, tworząc platformówkę 2,5D o niesamowitej jakości.

Kieruj własnym postępem w ogromnym, nieliniowym świecie gry, próbując wytropić piracką wiedźmę, która rzuciła na ciebie klątwę. Rozbitek na wybrzeżu Irlandii w XVIII wieku będzie potrzebował nie tylko swoich umiejętności szermierczych, aby wyruszyć w drogę ku wolności.

Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy z trójką przyjaciół, masz do wyboru cztery grywalne postacie - Douglasa, Buffalo, Akane i Bussa. Każda z nich wnosi do przygody swój własny, niepowtarzalny styl walki, który pomoże ci pokonać zarówno wrogów, jak i otoczenie!

Każda postać ma swoje mocne i słabe strony, ale w miarę postępów w grze będziesz mógł ulepszać ich umiejętności - odblokowując nowe umiejętności specjalne, zwiększając atak i obronę lub odblokowując potężne magie!

Przed tobą sieć labiryntów składająca się z setek ścieżek, pomieszczeń i odkryć, w trakcie trwającej ponad 12 godzin misji. Czy uda ci się opanować umiejętności każdej z postaci, odnaleźć wszystkie sekrety gry i odblokować wszystkie możliwe zakończenia?

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690792574

Referencje

Komentarze (0)