• -55,00 zł

Mad Tower Tycoon PS4

89,99 zł
34,99 zł Zniżka 55,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 34,99 zł

Najniższa cena produktu 34,99 zł z dnia 15.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W „Mad Tower Tycoon” możesz wznieść własny, stupiętrowy drapacz chmur i zawrzeć w nim wszystkie elementy, dzięki którym odniesie sukces – restauracje, kina, podziemne garaże, a nawet zoo.

Seria
Promocje
Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Toplitz
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120083340051
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Spełnij oczekiwania potencjalnych gości, wybierz idealne atrakcje i opracuj zwycięski plan. Klasyczne wyzwania rozgrywki budowlanej zachęcą Cię do zyskania upragnionych „sześciu gwiazdek” dla Twojego drapacza chmur. Celem jest ukończenie budowy i wynajęcie wszystkich biur, apartamentów i sklepów, na całych stu piętrach.

LOSOWE WYDARZENIA
Oprócz skarg niecierpliwych najemców, będziesz się też mierzyć z pożarem w nowym biurze, trzęsieniem ziemi czy niespodziewanym UFO, porywającym najemców. Wciąż zmieniający się harmonogram wydarzeń wprowadza dodatkowe wyzwania do pokonania. Wydarzenia te powodują, że zachowujesz motywację i dbasz o swoją wieżę, mimo przeciwieństw.

SYSTEM POZIOMÓW
Codzienne misje dają ci okazję do zwiększenia współczynnika sukcesu i zdobycia dodatkowych punktów doświadczenia. Ucz się i zaliczaj postępy w systemie punktacji, aby odblokować ponad 50 umiejętności.

WIEDZA TO POTĘGA
Musisz we wszystkim się orientować – na których poziomach trzeba dokonać napraw, a gdzie wysokie poziomy hałasu powodują niepotrzebny stres u klientów. Ilu gości odwiedziło Twój budynek w ciągu ostatnich 24 godzin? Czy w ciągu ostatnich 30 dni udało Ci się wypracować zysk? Statystyki i filtry w „Mad Tower Tycoon” dadzą Ci wiele informacji na temat stanu Twojego drapacza chmur.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH
Spraw, by goście nie musieli wspinać się po zbyt wielu schodach albo czekać zbyt długo na windę. Nie ma problemu: system wind w „Mad Tower Tycoon” zawiera różne ustawienia, dzięki czemu możesz zarządzać czasem oczekiwania na dźwig na wszystkich piętrach. To satysfakcjonująca praca, dzięki której goście i najemcy będą zadowoleni. Upewnij się, że zarówno wieża, jak i Twoje umiejętności, są coraz lepsze.

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Toplitz
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120083340051

Referencje

Komentarze (0)