Arietta of Spirits PS4

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 21.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Arietta of Spirits to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Third Spirit Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328370496
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Główną bohaterką gry jest tytułowa Arietta. Dziewczyna wraz z rodzicami wybiera się na prowincję do domku należącego do zmarłej babci, by tam zacieśniać więzy rodzinne. Pierwsze godziny upływają jej na zabawie, do dziwnych zdarzeń dochodzi wieczorem. Podczas snu Arietta dowiaduje się o swoim przeznaczeniu i wyjątkowo zdolności przekraczania granicy między światem prawdziwym a światem duchów. Tam poznaje Arco, swojego ducha opiekuńczego, i dowiaduje się, że równowaga między obiema rzeczywistościami jest mocno zachwiana.

Pod względem rozgrywki Arietta of Spirits przywodzi na myśl klasyczne dwuwymiarowe odsłony serii The Legend of Zelda, zwłaszcza te wydawane na Game Boy Advance. Nasza podopieczna eksploruje spójny fantastyczny świat składający się z rozmaitych lokacji, w tym dungeonów, gdzie toczy boje z nieprzyjaciółmi i niekiedy rozwiązuje łamigłówki. Walka jest tutaj najważniejszym elementem zabawy.

Początkowo umiejętności głównej bohaterki są skromne, lecz z czasem można je rozwijać (dotyczy to zresztą nie tylko Arietty, ale też jej druha Arco). Pojawia się np. blok i parowanie, zdolności, z których warto korzystać, ponieważ domyślny stopień trudności wcale nie jest niski. 

Oprócz głównego wątku produkcja Third Spirit Games zawiera także opcjonalną zawartość, np. poszukiwanie znajdziek dla niektórych NPC-ow. 

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328370496

Referencje

Komentarze (0)