Story of Seasons Trio of Towns 3DS

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Story of Seasons: Trio of Towns na Nintendo 3DS to kontynuacja gry rolniczej Story of Seasons. Obie produkcje zostały stworzone przez studio Marvelous, które wcześniej zajmowało się serią Harvest Moon. Najnowsze dokonania dewelopera nie odbiegają zbytnio od wcześniejszych, gdyż nowy cykl jest bezpośrednim konkurentem startego, który obecnie znajduje się w rękach firmy Natsume.

Seria
Nintendo 3DS
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
3DS
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0045496476427
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,40 zł .


Rozgrywka w Story of Seasons: Trio of Towns sama w sobie nie różni się niczym szczególnym od poprzedniej odsłony cyklu. Gracze przejmując więc podupadające gospodarstwo i muszą się nim zaopiekować, by odzyskało dawną świetność. Zabawa polega przede wszystkim na kupowaniu nasion, sadzeniu, zbieraniu i sprzedawaniu plonów, zajmowaniu się zwierzętami, poznawaniu postaci NPC itd.

Story of Seasons: Trio of Towns jest według dewelopera największą jak do tej pory odsłoną Story of Seasons / Harvest Moon stworzoną przez studio Marvelous. Nasze gospodarstwo rolne zostało bowiem osadzone pomiędzy trzema dużymi lokacjami, które dodatkowo są bardzo zróżnicowane, oferując m.in. zupełnie inne ukształtowanie terenu.

Wymusza to na graczach więcej kreatywności i szukania nowych sposobów na rozwój farmy. Oczywiście każda z trzech wsi oferuje także inne rzeczy, w tym niedostępne nigdzie indziej rośliny, zwierzęta, festiwale i oczywiście dziewczyny, które można poderwać.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
3DS
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0045496476427

Referencje

Komentarze (0)