1971 Project Helios Collectors Edition PS4

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 19.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

1971 Project Helios to turowa strategia, za której produkcję i wydanie odpowiada studio RECO Technology. Podczas zabawy gracz trafia do alternatywnej wersji historii, gdzie na świecie panuje wieczna zima.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Meridiem
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8437015294131
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


W realiach 1971 Project Helios deszcz meteorytów uderzył w Ziemię w 1942 roku, powodując nadejście wiecznej zimy. Od tamtej pory przetrwanie resztek ludzkości zostało uzależnione od pochodzącego z nieba surowca zwanego Fulgor.

Akcja przedstawiona w produkcji ma miejsce prawie 30 lat po kataklizmie w tytułowym 1971 roku. Świat jest podzielony na trzy frakcje – militarną organizację Wintersöhne (Synowie Zimy), fanatyczną sektę religią Kaphirites oraz zbieraczy z ziemi niczyjej zwanych Scavengers. Druga z tych grup porywa Dr Margaret Blythe, naukowca odpowiedzianego za Project Helios, mający być jedyną nadzieją na ocielenie ludzkości. Grupa ośmiu osób związuje sojusz, którego celem jest uwolnienie kobiety.

1971 Project Helios jest strategią, w której widok przedstawiony jest w rzucie izometrycznym. Eksploracja każdego z dziewięciu poziomów przebiega w czasie rzeczywistym, natomiast walka odbywa się w turach. Tytuł oferuje graczom możliwość odwiedzenia wielu różnorodnych lokacji (np. obiektów wojskowych oraz średniowiecznych lochów), w których mogą znaleźć ekwipunek dla konkretnych bohaterów oraz Fulgor.

W czasie rozgrywki gracz prowadzi walki z przedstawicielami trzech różnych frakcji. Każda z nich posiada różne taktyki oraz zdolności wpływające na przebieg starcia. Ważne jest także samo miejsce potyczki, jako że gracz może wykorzystać elementy otoczenia, by zyskać przewagę nad oponentem. Dodatkowo wraz z postępem rozgrywki odblokowywane są nowe zdolności dla poszczególnych bohaterów. Ich odpowiednie użycie może doprowadzić do powstania silnej kombinacji ataków.

Istotną rolę w przygodzie odrywa także Fulgor. Surowiec ten może zostać wykorzystany do wskrzeszenia poległych w walce bohaterów oraz skrócenia czasów odnowienia wykorzystania konkretnych zdolności.

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Meridiem
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8437015294131

Referencje

Komentarze (0)