Cobra Kai The Karate Kid Saga Continues PS4

65,36 zł

Najniższa cena produktu 65,36 zł z dnia 12.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wybierz stronę, opanuj swoje ruchy i przyjmij swoje przeznaczenie w epickiej przygodzie z bijatyką inspirowaną hitem. Przejmij kontrolę nad 8 grywalnymi postaciami z ogromnym zestawom ruchów, wypróbuj różnych kombinacji ciosów, zmieniaj postaci w czasie rzeczywistym, używaj ostatecznych ataków i wielu innych technik! 34 lata po wydarzeniach z Turnieju All Valley Karate w 1984 roku, rywalizacja Daniela LaRusso i Johnny'ego Lawrence'a trwa nadal. Walka jest teraz w twoich rękach!

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060968300609
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Cechy gry:

  • Dwuczęściowa fabuła - Zawiera zupełnie nową fabułę pełną unikalnych przerywników filmowych i dialogów. Przejmij kontrolę nad Danielem i jego uczniami w Miyagi-Do Karate lub wybierz ich rywali, Johnny'ego Lawrence'a i jego uczniów z Cobra Kai, aby odegrali ich stronę historii. Ukończenie obu stron kampanii odsłania ostateczne zakończenie
  • Progresja Dojo w stylu RPG - Opanuj 40 unikalnych umiejętności i ulepszaj statystyki swoich postaci, pokonując wrogów
  • System wymiany postaci - Wybierz swoje Dojo, a następnie płynnie przełączaj się między swoimi ulubionymi postaciami, Danielem, Robbym, Sam i Demetrim z Miyagi Do lub Johnnym, Miguelem, Hawkiem i Tory z Cobra Kai
  • Odkryj świat Cobra Kai - poznaj Los Angeles w 28 misjach wypełnionych postaciami i wrogami z serialu!
  • Autentyczne doświadczenie Cobra Kai - z głosami Williama Zabki, Ralpha Macchio i innych najlepszych aktorów, wraz z ekskluzywną ścieżką dźwiękową od twórców serialu Cobra Kai.

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060968300609

Referencje

Komentarze (0)