Seed of Life PS4

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Seed of Life to gra logiczna action-adventure, która przeniesie Cię do pięknego, ale toksycznego świata, w którym zniknęło prawie całe życie. Jest tylko jeden sposób na przetrwanie: pomóż Corze odnaleźć The Seed, urządzenie obcych zdolne do wygenerowania esencji życia i uratowania twojej planety przed zagładą.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GS2 Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Data premiery
2024-05-31
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Znajdź drogę przez przypominający labirynt świat pełen tajemnic, niebezpieczeństw i piękna. Szukaj kapsuł i ucz się specjalnych zdolności. Zmierz się z obcymi stworzeniami i rozwiąż trudne zagadki.

Gdy słońce umiera, świat pogrąża się w chaosie. Najeźdźcy pojawili się znikąd i wzięli nas z zaskoczenia... Nie mogliśmy nic zrobić! Zabrali nasz najcenniejszy skarb: siłę życiową planety, pozostawiając nas na pewną śmierć. Na ziemi pozostały obce stworzenia, które pochłonęły to, co pozostało przy życiu. Aby uratować swój dom musisz odnaleźć źródło życia i aktywować starożytną maszynę. Niech światło cię poprowadzi!

Cechy:

  • Emocjonalna podróż - Dramatyczna, wciągająca historia pełna tajemnic do odkrycia. Staw czoła swoim lękom i znajdź sposób na przywrócenie życia Lumii.
  • Grafika o jakości Triple-A - Zapierająca dech w piersiach oprawa science-fiction w dystopijnej przyszłości. Fascynujący, gasnący świat, w którym jasne kolory spotykają się z całkowitą ciemnością.
  • Dynamiczna rozgrywka - Sterowana fabułą przygoda pełna zagadek do rozwiązania i niebezpiecznych cieni. Poznaj unikalne umiejętności i spróbuj przetrwać w nieprzyjaznym środowisku.
  • Semi Open-World - Swobodnie eksploruj piękny i rozległy świat, w którym sekrety kryją się w każdym zakątku, a wyzwania środowiskowe przetestują Twoje umiejętności

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GS2 Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)