Adventure Academia The Fractured Continent PS4

189,00 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kontynent Pedra, zamieszkiwany przez cztery narody, znajduje się w środku poważnego kryzysu. Cała wyspa powoli przekształca się w labiryntowy loch, a potwory wędrują po krainach...

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690796534
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


Wskaż naszemu uroczemu bohaterowi Alexowi, który wyrusza w podróż w poszukiwaniu zaginionego ojca.
Używając Kuli Władcy, taktycznego artefaktu przekazywanego w jego rodzinie od pokoleń, Alex może dowodzić innymi na polu bitwy. Wraz ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Citrinem, oraz swoim dziwacznym doradcą Lazulim, stara się odkryć prawdę o anomaliach, które zagrażają wszystkim mieszkańcom Pedry.

Strategiczna gra RPG, która sprawdza twoją umiejętność zarządzania grupą uczniów i ich unikalne moce do pokonania hord potworów, które blokują ci drogę. Istnieje nadrzędna fabuła, która rozwija się z każdym ukończonym zadaniem, ale większość rozgrywki będzie pochodzić z pola opartego na siatce.

Wezwij swoich kolegów, aby pomogli ci walczyć z wrogami, taktycznie przesuwaj ich po siatce w czasie rzeczywistym podczas walki i oczyszczaj drogę przed siebie, aby wykuć drogę do zwycięstwa!Wybieraj spośród różnych ras, płci, umiejętności i nie tylko, aby stworzyć swój najlepszy zespół i zdobywaj kolejne poziomy dzięki doświadczeniu i łupom, które znajdziesz podczas podróży.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690796534

Referencje

Komentarze (0)