Mutant Football League Dynasty Edition PS4

39,00 zł

Najniższa cena produktu 39,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Duchowy następca nietypowej gry sportowej z 1993 roku, w której rozgrywamy mecze przypominające futbol amerykański, kontrolując przeróżne fantastyczne stworzenia, takie jak trolle, Obcy czy szkielety.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060146465960
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


Opracowane z myślą o XONE, PS4 i Switch Mutant Football League: Dynasty Edition jest trójwymiarową grą sportową o mocno zręcznościowym charakterze. Tytuł ten jest odświeżoną wersją wydanego w rok wcześniej Mutant Football League. Rozgrywamy w nim spotkania, których zasady są wzorowane na futbolu amerykańskim. W przeciwieństwie do tradycyjnych symulatorów tego sportu, takich jak np. seria Madden NFL, w omawianym tytule kontrolujemy jednak przedstawicieli wielu fantastycznych ras, takich jak szkielety, androidy, Obcy, mutanci, trolle czy orki, zaś mecze są niesamowicie brutalne i często kończą się śmiercią zawodników. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada studio Digital Dreams Entertainment.

Rozgrywka w Mutant Football League: Dynasty Edition u swoich podstaw przypomina klasyczne gry sportowe skupiające się na futbolu amerykańskim. Poruszamy się wybraną siedmioosobową drużyną po trójwymiarowym boisku, starając się zdobywać punkty. Nasi zawodnicy występują w różnych rozmiarach i posiadają różnorakie zdolności.

W przeciwieństwie do np. serii Madden NFL, w tytule Digital Dreams Entertainment rozgrywka polega nieco mniej na zabawie z piłką, a nieco bardziej na bezpośrednich starciach i eliminowaniu poszczególnych zawodników. Mamy możliwość korzystania z wielu nieczystych sztuczek, takich jak przekupywanie sędziego, rzucanie bomb, a nawet ataki bronią – zarówno palną (np. strzelby), jak i do walki wręcz (w tym klasyczne piły łańcuchowe). Co ciekawe, widoczny na boisku festiwal przemocy nie kończy się nawet po ostatnim gwizdku. W grze znajdziemy kilkadziesiąt grywalnych drużyn (m.in. Nuked London Hatriots, Killadelphia Evils, New Goreleans Zombies, a także ekskluzywnych dla wydania fizycznego Hexxon Oilers i Purple Mutant Eaters), wiele ras (w tym dwóch takich, które nie znalazły się w poprzedniej wersji Mutant Football League) oraz szeroki wybór stadionów najeżonych śmiercionośnymi pułapkami – dołami z lawą, minami, czy wysuwającymi się piłami tarczowymi. Gra posiada także system pogodowy, który może dodatkowo wpłynąć na przebieg rozgrywki.

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060146465960

Referencje

Komentarze (0)