• -95,04 zł

Monster Menu The Scavenger's Cookbook Deluxe Edition PS5

249,00 zł
153,96 zł Zniżka 95,04 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 249,00 zł

Najniższa cena produktu 153,96 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kiedy grupa poszukiwaczy przygód zapuszcza się w głąb niezbadanego lochu, szybko orientują się, że ugryźli więcej niż mogą przeżuć. Beznadziejnie zagubieni, muszą znaleźć jakiekolwiek pożywienie, szukając jednocześnie drogi wyjścia.

Seria
Promocje
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0810100861056
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Monster Menu: The Scavenger's Cookbook [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Mini Artbook

Monster Menu: The Scavenger's Cookbook to strategiczna gra RPG, która łączy eksplorację, taktyczną walkę i mechanikę gotowania, tworząc doskonałe danie z przygody w lochach! Dostosuj klasę, wygląd, głos i pozę członków swojej drużyny, a następnie wyrusz w poszukiwaniu jedzenia w każdy możliwy sposób. Eksploruj mapę i szukaj składników oraz przedmiotów. Walcz z potworami, aby zbierać ich mięso, a nawet pożeraj je na polu bitwy, aby uzyskać tymczasowe wzmocnienie. Ale uważaj, bo to wszystko spala cenne kalorie, a musisz być w świetnej formie przed walką z niebezpiecznymi potworami, które czają się w głębi miasta! Możesz również rozpalić ognisko, aby odzyskać swoje HP i ugotować posiłki. Łącz składniki, aby stworzyć potężne potrawy, które mogą uzupełnić Twoje kalorie, wzmocnić członków Twojej grupy, aktywować umiejętności, a nawet zaszkodzić potworom w walce.

Cechy:

  • Wszystko, co możesz zjeść - pokonuj i pożeraj potwory w walce lub używaj ich mięsa do gotowania posiłków przy ognisku, aby odzyskać punkty życia, zwiększyć swoje umiejętności i podnieść statystyki!
  • Wybierz własnego poszukiwacza przygód - Stwórz drużynę składającą się z maksymalnie czterech poszukiwaczy przygód, dostosowując klasę, wygląd, głos i pozę każdego z nich!
  • Posmakuj unikalnego połączenia rozgrywki z gatunków SRPG, roguelike i survival game!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0810100861056

Referencje

Komentarze (0)