Supermarket Shriek PS4

69,00 zł

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 08.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Supermarket Shriek to szalona, pełna absurdalnego humoru gra zręcznościowa, w której przejmujemy kontrolę nad nietypowym duetem przemierzającym tytułowe sklepy w poszukiwaniu promocji. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Billy Goat Entertainment, w którego portfolio można znaleźć grę Her Majesty's Spiffing.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


W Supermarket Shriek warstwa fabularna nie odgrywa szczególnie ważnej roli i jest traktowana z dużym przymrużeniem oka. Produkcja zabiera nas w podróż do dystopijnej, alternatywnej rzeczywistości. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad głównym bohaterem i jego kozą, którzy wskakują na wózek sklepowy i przemierzają brytyjskie markety w poszukiwaniu okazji cenowych (jak zestawy trzech puszek w cenie dwóch).

W Supermarket Shriek akcję ukazano z lotu ptaka. Na ukończenie czekają tu 32 różnorodne etapy, na których lawirujemy między sklepowymi półkami na czas (powinien on być jak najkrótszy, jeśli chcemy zdobyć maksymalną ocenę naszych poczynań), ścigamy się z przeciwnikami czy szukamy określonych towarów. Sprawę komplikuje fakt, że na trasie roi się od rozmaitych przeszkód pokroju zapadni bądź ruchomych platform, a jeśli na którąś z nich wpadniemy, musimy rozpocząć przejazd od początku. Pomiędzy kolejnymi poziomami trafiamy na pełniącą rolę HUB-a ulicę brytyjskiego miasta.

Cechą charakterystyczną gry Supermarket Shriek jest sterowanie. Niezależnie od tego, czy bawimy się w pojedynkę czy też w towarzystwie drugiej osoby, wózek obsługujemy zaledwie dwoma przyciskami. Naciśnięcie pierwszego odpowiada za krzyk jednego z bohaterów i skręt w lewo, drugiego – krzyk jego towarzysza oraz skręt w lewo, natomiast wciśnięcie dwóch – krzyk obu oraz jazdę prosto.

W trybie współpracy każdy z graczy ma do dyspozycji tylko jeden przycisk. Gra jednak rozwija w nim skrzydła po podłączeniu mikrofonów, gdyż wówczas sterujemy wózkiem przy pomocy własnego głosu, w sposób analogiczny do zabawy przy pomocy przycisków. Program mierzy przy tym głośność naszych okrzyków, co jak nietrudno się domyślić, nie tylko wymaga odpowiedniej synchronizacji, lecz również prowadzi do niezliczonych zabawnych sytuacji.

Supermarket Shriek doskonale sprawdza się jako gra towarzyska, w czym niemała zasługa trybu imprezowego dla maksymalnie ośmiu graczy. Ponadto na sprawdzenie czeka moduł co-op, a także tryb fabularny dla pojedynczego gracza.

Oprawę graficzną gry Supermarket Shriek utrzymano w kreskówkowej, karykaturalnej stylistyce. Całość jest barwna i przejrzysta.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)