Biomutant SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 21.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

BIOMUTANT® to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, dubbing
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120080074225
Data premiery
2024-02-14
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


CECHY GRY:

  • Zawiera bezpłatne DLC Najemnik - Najemnik to specjalnie wyposażona klasa dostępna od początku gry tylko w ramach tego DLC. Umiejętność startowa najemnika to walka dwiema broniami. Najprościej mówiąc – świat BIOMUTANTA będziesz odkrywać jako klasyczny samuraj.
  • Nowe podejście do trzecioosobowej walki - System starć oparty na sztukach walki daje pełną swobodę poruszania się z jednoczesnym wykorzystaniem strzelania, walki wręcz oraz mocy mutacji.
  • Rozwijaj rozgrywkę - Będziesz w stanie zmodyfikować swój kod genetyczny, by zmienić wygląd i sposób prowadzenia postaci.
  • Nowy poziom wytwarzania przedmiotów - W tworzeniu broni masz pełną swobodę. Dowolnie łącz części, by stworzyć unikatowe bronie tnące czy miażdżące jedno- lub dwuręczne.
  • Przygotuj się na przygodę - Masz pełną swobodę, jeśli chodzi o przygotowanie swojej postaci nie tylko w kwestii broni, jakie dla niej stworzysz, ale i ekwipunku, który wykorzystasz.
  • Przetrwaj w tętniącym życiem otwartym świecie - Możesz swobodnie przemierzać świat oraz tereny ukryte pod jego powierzchnią – pieszo, w mechu, na skuterze wodnym, w balonie czy na wyjątkowych wierzchowcach.
  • Niecodzienna historia z niezwykłym zakończeniem - Planetę trapi pewna plaga, a Drzewo Życia wykrwawia się na śmierć. Plemiona są podzielone i tylko ktoś silny może je albo zjednoczyć, albo zniszczyć…

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, dubbing
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120080074225

Referencje

Komentarze (0)