Dark Souls (Gravelord Nito) RESIN Statue/Figures First4Figures

3 660,94 zł

Najniższa cena produktu 3 660,94 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z żywicy, Gravelord Nito. To już szósta statua w serii Dark Souls™. Gravelord Nito, pierwszy z umarłych, jest jednym z czterech, którzy wyłonili się z Ciemności i odnaleźli Dusze Lordów w Pierwszym Płomieniu.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623121
Licencja
Dark Souls
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 366 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 366 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 73,20 zł .


Podczas wojny między Lordami a Starożytnymi Smokami, Nito uwolnił wyziewy śmierci i chorób, pomagając w ten sposób zapoczątkować Erę Ognia. Po wojnie Nito zamieszkał w głębi Grobowca Olbrzymów, skąd pochodzi projekt bazy. Jako uosobienie śmierci we wszechświecie Dark Souls™, całe ciało Nito jest wykute ze szkieletów i kości zmarłych, w tym Wielki Miecz Gravelorda w jego prawym ramieniu, którego nie trzyma, ale jest częścią jego. Oprócz zwisających szkieletów z jego górnej części tułowia, które są wykonane z PVC, reszta posągu i podstawa są wykonane z żywicy. Zdejmowana peleryna ze sztucznego włosia na Nito naśladuje podobny do włosów płaszcz, który ma w grze, co przyczynia się do jego bardzo złowrogiej i złowrogiej aury. I na koniec, jak widać na filmiku otwierającym oryginalną grę Dark Souls™, Gravelord Nito trzyma Lord Soul, czyli to, co trzyma w lewej ręce. Dark Souls™ – Gravelord Nito (edycja standardowa) zawiera następujące elementy: Dark Souls™ – pomalowany żywicą posąg Gravelorda Nito Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem graficznym Dark Souls Płaszcz ze sztucznego włosia Numeracja limitowanych edycji Karta uwierzytelniająca

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z żywicy, Gravelord Nito. Jest to szósta statua, która zostanie wydana w składzie Dark Souls.

  • Dark Souls – Posąg Gravelorda Nito pomalowany żywicą
  • Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem graficznym Dark Souls
  • Płaszcz ze sztucznego włosia
  • Numeracja edycji limitowanej
  • 82 x 47 x 69 cm; 13.18 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623121
Licencja
Dark Souls

Referencje

Komentarze (0)