Banjo Kazooie (Mumbo Jumbo) RESIN Statue/Figures First4Figures

2 266,15 zł

Najniższa cena produktu 2 266,15 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z żywicy, Mumbo Jumbo. To druga figurka w serii Banjo-Kazooie™.

Seria
Figurki Kolekcjonerskie
Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623251
Licencja
Banjo Kazooie
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 226 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 226 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 45,20 zł .


Mumbo Jumbo często siedzi na swoim krześle w chacie Mumbo Skull, czekając na przybycie Banjo-Kazooie, aby mógł wykonać na nich swoją potężną Magię Mumbo. Szaman używa swojej Zap Stick, aby wykonać magię transformacji na duecie niedźwiedzia i ptaka, aw zamian prosi o tokeny Mumbo w zamian za swoje usługi. A ponieważ inspiracją dla tego posągu jest sposób, w jaki Mumbo pojawia się w chacie, pasuje tylko to, że podstawa, na której zamontowany jest Mumbo, jest jego prawdziwym krzesłem! Banjo-Kazooie™ – Mumbo Jumbo (edycja standardowa) zawiera następujące elementy: Banjo-Kazooie™ – figurkę pomalowaną żywicą Mumbo Jumbo Bardzo szczegółową podstawę inspirowaną stylem graficznym Banjo-Kazooie™ Karta uwierzytelniająca z limitowaną edycją

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: ten przedmiot jest przedmiotem kolekcjonerskim, a nie zabawką. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia.

O tej pozycji:

  • First 4 Figures z dumą przedstawia swój najnowszy przedmiot kolekcjonerski z żywicy, Mumbo Jumbo. Jest to drugi posąg wydany w składzie Banjo-Kazooie.
  • Mumbo Jumbo często siedzi na swoim krześle w chacie Mumbo Skull, czekając na przybycie Banjo-Kazooie, aby mógł wykonać na nich swoją potężną Magię Mumbo. Szaman używa swojej Zap Stick, aby wykonać magię transformacji na duecie niedźwiedzia i ptaka, aw zamian prosi o tokeny Mumbo w zamian za swoje usługi.
  • Banjo-Kazooie – posąg Mumbo Jumbo pomalowany żywicą Bardzo szczegółowa podstawa inspirowana stylem artystycznym Banjo-Kazooie
  • Numeracja edycji limitowanej
  • Karta uwierzytelniająca
  • 31.75 x 74.93 x 46.99 cm; 11 Kg.

Dane

Marka
F4F
Stan
Nowy
Kategoria
Figurka
Kod EAN
5060316623251
Licencja
Banjo Kazooie

Referencje

Komentarze (0)